Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

 

Matura międzynarodowa \ Informacje ogólne


"Trójka" przyjęta do grona autoryzowanych IB World School for the Diploma Programme

Pani Joanna Raźniewska
 

W imieniu International Baccalaureate Organization (IB)
mam zaszczyt poinformować, że

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III
z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Opolu

zostało przyjęte do grona autoryzowanych
IB World School for the Diploma Programme.

 

Z tej okazji składamy serdeczne gratulacje Pani  i  jej współpracownikom.


Szkoła zostanie teraz umieszczona jako autoryzowana szkoła do programu dyplomowego na publicznej stronie internetowej IB, w tym imię i nazwisko oraz dane kontaktowe Koordynatora Programu Dyplomowego.

Jako szkoła IB World oferująca program dyplomowy, jesteście częścią globalnej społeczności szkół zaangażowanych w kształcenie i wychowanie kompetentnych, troskliwych młodych ludzi, którzy będą gotowi do pomyślnego kształtowania swojej przyszłości przyczyniając się do tworzenia bardziej harmonijnego i pokojowego świata.

Wyrażamy wysokie uznanie nauczycielom Pani  szkoły, administracji, uczniom  i rodzicom za ich aktywny udział  w  wyborze i realizacji oferty programu dyplomowego.

Pozytywne wyniki tego wyboru będą widoczne w Waszej  społeczności, gdy pierwsi uczniowie programu Diploma Programme  zaczną podejmować działania, które poprawiają społeczne, kulturowe i ekonomiczne realia środowiska na poziomie lokalnym, krajowym i być może międzynarodowym.

IB jest zaangażowana w rozwój zawodowy nauczycieli i nie może się doczekać powitania nauczycieli  Pani szkoły w naszym gronie.

Członkowie wydziału programu dyplomowego dołączą do społeczności nauczycieli IB, gdzie znajdą współpracowników w grupie dynamicznej, globalnej sieci profesjonalistów zaangażowanych w stosowanie najlepszych praktyk w nauczaniu i dzieleniu się nimi.

Zapraszamy Panią i całą kadrę do wniesienia własnego wkładu jako aktywnych członków tej społeczności.

W ciągu następnego miesiąca członek zespołu IB World Schools, który będzie służył jako stały łącznik Twojej szkoły, skontaktuje się z koordynatorem programu.

Najlepsze życzenia na nowej drodze z programem dyplomowym IB. Cieszymy się na bliską współpracę w celu realizacji  naszej wspólnej  wizji lepszego i bardziej pokojowego świata, osiągniętej  poprzez międzykulturowe zrozumienie  i szacunek.

Z poważaniem,

Siva Kumari

Dyrektor Generalny
 

https://www.facebook.com/MiastoOpole/videos/656872441696595/

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.