Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

 

Aktualności


Wakacje!!!

Zanim "już za parę dni, za dni parę weźmiesz plecak swój i gitarę -

pożegnania kilka słów..." przed wakacjami.

21.06.24 na szkolnych błoniach pani dyrektor Agata Maziakowska, wicedyrektorzy - p. Krystyna Stecka i p. Krzysztof Kowalczyk oraz całe grono pedagogiczne i uczniowie klas 1-3 spotkali się po raz ostatni w tym roku szkolnym, by podsumować osiągnięcia i nasze wspólne działania. Na laureatów i finalistów olimpiad czekały nagrody, a tytułem Primus Inter Pares został wyróżniony Jakub Śmierciak z kl 3E - laureat, po raz kolejny, Ogólnopolskiej Olimpiady Geograficznej oraz wkrótce reprezentant Polski na Międzynarodowej Olimpiadzie Baltica. Naszą uroczystość zaszczyciła swoim wystąpieniem pani Katarzyna Szott z Kuratorium w Opolu. A o urozmaicenie uroczystości zadbał samorząd szkolny, podsumowując plebiscyt na belferskie Oskary '24.  Jeszcze tylko spotkanie z wychowawcami, rozdanie świadectw, podziękowania za belferski trud i gratulacje pięknych cenzurek i .... nareszcie wakacje!!!

Dziękujemy całej społeczności szkolnej, w tym także rodzicom i pracownikom administracyjnym, za ten rok, życzymy wszystkim wspaniałych, bezpiecznych wakacji, pięknej pogody, dużo wypoczynku i aktywności, na które nie mieliście czasu ani sił w roku szkolnym!

Pięknego lata dla wszystkich!!!

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.