Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

 

Aktualności


XXIII edycji projektu CEMS Chance.

W imieniu CEMS Club Warszawa działającego przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, pragniemy zaprosić podopiecznych Państwa placówki do udziału w

XXIII edycji projektu CEMS Chance.

W ramach tej inicjatywy chcemy dotrzeć do młodzieży w wieku 14-17 lat, będącej w trudnych sytuacjach rodzinnych, finansowych lub zdrowotnych, której to te niezależne od niej przeszkody utrudniają dostrzeżenie własnego potencjału. Celem CEMS Chance jest przedstawienie takim osobom wszechstronnych ścieżek rozwoju oraz wspieranie ich w odkrywaniu i wykorzystywaniu swoich talentów.

Przed nami XXIII edycja, która będzie podzielona na trzy etapy- sesje mentoringowe oraz część zdalną i stacjonarną

Podczas sesji mentoringowych (8-19 maja) finałowa 30-stka uczestników zostanie objęta Programem Mentoringowym, w trakcie którego odbędzie zdalnie indywidualne spotkania z mentorem, przygotowane we współpracy psychologami, pedagogamiorazcoachami wspierającymi CEMS Chance w poprzednich edycjach. 

Następnie przygotowana jest część online (20 i 21 maja), która jest oficjalnym rozpoczęciem projektu. Podczas niej uczestnicy wezmą udział w  pierwszych prelekcjach, warsztatach oraz różnych formach integracji.

Program zakończy się konferencją stacjonarnąw Warszawie w dniach 23-26 maja, która wypełniona będzie inspirującymi warsztatami, spotkaniami z wartościowymi osobistościami, zwiedzaniem Warszawy oraz dodatkowymi atrakcjami. 

Głównym celem CEMS Chance jest wyrównywanie szans, dlatego jedynym kosztem, jaki ponosi uczestnik programu, jest koszt transportu z i do Warszawy.  

Rekrutacja do wydarzenia już ruszyła i potrwa do 23 kwietnia !

Chcemy dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych uczestników, stąd nasza gorąca prośba, aby przekazać osobom w Państwa placówce informacje o projekcie, a zwłaszcza link do formularza: 

https://form.typeform.com/to/ecO7WPYS

Gorąco zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej: 

https://www.cemschance.ploraz naszego profilu w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/CEMSchance

  W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy pod następujący adres: chance@cemsclub.pl, w tytule wpisując CEMS Chance rekrutacja

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.