Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

O szkole \ Sport

MISTRZOSTWA OPOLA W PŁYWANIU SZTAFETOWYM I INDYWIDUALNYM SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

16 kwietnia 2017 uczniowie naszego liceum startowali w Mistrzostwach Opola Szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu sztafetowym na dyst.6x50m oraz w pływaniu indywidualnym.

Sztafecie dziewcząt  udało się wywalczyć srebrny medal, sztafeta męska zajęła czwarte miejsce.

W startach indywidualnych na dystansie 50 m stylem dowolnym Aleksandra Leszczyńska zdobyła złoty medal,  Alicja Sierakowska na dyst.50m stylem motylkowym zdobyła brązowy krążek

Skład drużyn sztafetowych 6x50m: