Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

O szkole \ Sport

Medale naszych narciarzy w Zieleńcu

Tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu, zorganizował w Zieleńcu Mistrzostwa Miasta Opola w Narciarstwie Alpejskim. Startujący w zawodach, nasi gimnazjaliści i licealiści mogą być zadowoleni z osiągniętych wyników. W kategorii szkół gimnazjalnych, w grupie dziewcząt zwyciężyła uczennica klasy 1 gA - Liwia Tarkowska a kategorii chłopców, na 3 miejscu  uplasował się uczeń klasy 3 gB - Mateusz Grozdanowicz. Bardzo dobrze w zawodach zaprezentowali się także licealiści. W kategorii dziewcząt na drugim stopniu podium stanęła uczennica klasy 3b Kasia Grozdanowicz. W kategorii chłopców, tytuł wicemistrzowski wywalczył uczeń klasy 1d - Adam Karpiński a brązowy medal zdobył  Alex Wrzosek (2b).  W pierwszej szóstce uplasowali się także Paweł Piłat z kl. 1d (5 miejsce) i Sebastian Tymczyszyn z kl. 3a (6 miejsce).

Opiekunem naszych narciarzy był Ryszard Marcinów.