Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

O szkole \ Sport

Finał piłki siatkowej chłopców szkół gimnazjalnych
Dobiegły końca zmagania  Szkół Gimnazjalnych w Mistrzostwach Opola w piłce siatkowej chłopców. Nasi uczniowie zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie pokonując PG nr 5, PG nr 1 i PG nr 6 i awansowali do finałowej czwórki wraz z PG nr 8, PG nr 7 i PG nr 6.
Podczas turnieju finałowego nasi zawodnicy ulegli zespołowi z PG 7 i PG 6 i zwyciężyli z PG nr 8. O przyznaniu miejsc decydowały małe punkty. Ostatecznie drużyna nasza zajęła 4 miejsce.