Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

O szkole \ Sport

ŚWIETNA FORMA NASZYCH SIATKAREK!!!

Bardzo dobrze spisują się ostatnio nasze siatkarki, które 23 stycznia wzięły udział w towarzyskim turnieju „Economiccup” zorganizowanym przez zaprzyjaźniony ZSEkonomicznych. Dziewczyny w świetnym stylu pokonały drużyny z ZSZ im. S. Staszica, ZSZ nr 4  a także goszczący nas „Ekonomik”, wszystkie mecze wygrywając 2:0. Najlepszą zawodniczką w naszym zespole został Ola Kamieniak.

Turniej ten okazał się znakomitym przetarciem przed Mistrzostwami Miasta w siatkówce dziewcząt. 29 stycznia odbył się turniej eliminacyjny, w którym nasze siatkarki pokonały zespoły z ZSZ nr 4, WZDZ oraz gospodynie - PLO nr 6  i z pierwszego miejsca awansowały do FINAŁU MISTRZOSTW OPOLA, który odbędzie się 8 lutego w ZSO nr 2 w Opolu.