Nasi uczniowie zawsze aktywni !!!

Nasi uczniowie zawsze aktywni !!!

„Trójkowicze” swym zaangażowaniem w różne przedsięwzięcia udowadniają nie tylko różnorodność swych zainteresowań, ale  również szczególne umiejętności debatowania, dyskusji, prowadzenia spotkań tematycznych i współpracy w grupie.
14-16 lutego 2020 to daty wyjazdu ucznia kl. I An, Kacpra Lubiewskiego, na sesję Europejskiego Parlamentu Młodzieży w Kijowie. Kacper występował tam w roli chaira, co oznacza nadzorowanie i prowadzenie prac komitetu; tym razem komitet ten zajmowała się tematem edukacji klimatycznej. Gratulujemy!

Laurze Piontek (3c), Julii Lipnickiej (1An), Jonaszowi Szukale (3a) oraz Kacprowi Lubiewskiemu (1An) 18 luty upłynął na Konferencji dotyczącej problemów w polskim sądownictwie i możliwych ich rozwiązaniach. Konferencja miała miejsce w Sejmie, a nasi uczniowie dumnie reprezentowali nie tylko szkołę, ale też województwo. Gratulujemy!

Weekend 28.02-1.03 Julia Lipnicka (1An), Michał Tratkiewicz (3c), a także Kacper Lubiewski (1An) spędzili na Mistrzostwach Polski w Debatowaniu, tj. Polish School Debating Championships. Choć rywalizacja była zacięta, naszym uczniom udało się zakończyć konkurs na 8 miejscu. Jest to wielkie osiągnięcie, jako były to dopiero ich drugie zawody. Co więcej, Kacper Lubiewski został uhonorowany nagrodą Best Speaker, a tym samym znalazł się w szerszej Reprezentacji Narodowej Polski. Wielkie gratulacje!