Projekt edukacyjny „OSWAJAMY MATEMATYKĘ.

Projekt edukacyjny „OSWAJAMY MATEMATYKĘ.

Projekt edukacyjny „OSWAJAMY MATEMATYKĘ.  ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU MATURALNEGO  Z MATEMATYKI NA POZIOMIE PODSTAWOWYM I ROZSZERZONYM” -   dla uczniów najstarszych klas szkół ponadgimnazjalnych  (licea ogólnokształcące i technika) 

Uprzejmie informujemy, że Wydział Oświaty, we współpracy z Uniwersytetem Opolskim,  i nauczycielami matematyki ze szkół ponadgimnazjalnych, zorganizował po raz piąty dla tegorocznych maturzystów cykl zajęć przygotowujących do egzaminów maturalnych z matematyki.

Zajęcia rozpoczną się w dniu 29.01.2018 r. (poniedziałek) i będą prowadzone  do kwietnia 2018 r. (ostatnie zajęcia w piątek 13 kwietnia 2018 r.). Będą się one odbywać  na Uniwersytecie Opolskim przy ul. Oleskiej 48, w następujące dni: 

Zajęcia będą prowadzone na dwóch poziomach (podstawowym i rozszerzonym). Zamierzeniem organizatorów zajęć jest powtórzenie całego materiału z matematyki w 11 tygodni.

W tym roku zajęcia z matematyki będą prowadzone przez następujących nauczycieli:  

Zajęcia będą się odbywać niezależnie od siebie. Każdy uczeń może uczestniczyć w nich  od jednego do czterech razy w tygodniu, w zależności od tego, jak zapisze się na zajęcia na stronie Uniwersytetu Opolskiego www.math.uni.opole.pl/matura/ 

Wszystkie dodatkowe informacje, w tym rozkład zajęć, harmonogram, tematyka, regulamin  i zgoda na udział w zajęciach, znajdują się na stronie internetowej Uniwersytetu Opolskiego (Wydział Matematyki i Informatyki), na której maturzyści będą mogli zapisywać się, by otrzymać kod pozwalający uczestniczyć w darmowych zajęciach, a także pobrać regulamin i zgodę na udział w zajęciach, które należy wydrukować, podpisać i przenieść ze sobą na pierwsze zajęcia.

Zapisy na zajęcia - poprzez stronę  www.math.uni.opole.pl/matura/ - zostaną uruchomione od czwartku 11.01.2018 r. od godziny 13:00.
 

Harmonogram zajęć  w ramach projektu edukacyjnego  „Oswajamy Matematykę” w roku szkolnym 2017/18 Poziom podstawowy [ pobierz ]

Harmonogram zajęć w ramach projektu edukacyjnego  „Oswajamy Matematykę” w roku szkolnym 2017/18 Poziom rozszerzony  [ pobierz ]