Uczniowie III LO w Opolu zakwalifikowani do etapów rejonowych olimpiad przedmiotowych 2012/2103

Uczniowie III LO w Opolu zakwalifikowani do etapów rejonowych olimpiad przedmiotowych 2012/2103

Pierwsze koty za płoty czyli kolejne eliminacje olimpijskie  !!!
 

Uczniowie III LO w Opolu zakwalifikowani do etapów rejonowych olimpiad  przedmiotowych 2012/2103

 

  1. XXXVI Olimpiada Języka Niemieckiego
    Knopp Nicola  I b, op. mgr E. Duda
    Diani Abraham II a, op. mgr E. Duda
    Polok Dawid II a, op. mgr M. Łapacz
     
  2. XXXVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
    Krzysztof Cecuga kl. II d, op. mgr Grażyna Kozłowska
    Andrzej Szczepanik I d, op. mgr Grażyna Kozłowska
    Arkadiusz Kamiński i d, op. mgr Grażyna Kozłowska
    Kamil Klecha I d, op. mgr Grażyna Kozłowska
     
  3. IX Europejska Olimpiada Społeczno -Prawna – finał krajowy w grudniu
    Joanna Kociołek, II a, op. mgr Maciej Skoczylas
     
  4. LIV Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
    Joanna Kociołek II a, op. mgr Maciej Skoczylas
    Filip Warowny III a, op. mgr Maciej Skoczylas
     
  5. XLI Olimpiada Biologiczna
    Michał Borger III b, op. mgr Danuta Czura
    Jakub Czopkiewicz III b, op. mgr Danuta Czura
    Aleksandra Kropielnicka III b, op. mgr Danuta Czura
    Dawid Mehlich III b, op. mgr Danuta Czura
    Magdalena Niemczura II c, op. mgr Danuta Czura
    Magdalena Płonka III b, op. mgr Danuta Czura
    Rafał Roszczuk III  b, op. mgr Danuta Czura
    Anna Szymczyszyn III b, op. mgr Danuta Czura
    Karolina Vander – Zwaag III b, op. mgr Danuta Czura
    Karolina Bula III c, op. mgr Wiolette El – Wanni
    Tomasz Królicki II b, op. mgr Wiolette El – Wanni
    Łukasz Mielczarek II b, op. mgr Wiolette El – Wanni
    Ewa Ostrycharz II b, op. mgr Wiolette El – Wanni
    Dominika Raźniewska III c, op. mgr Wiolette El – Wanni
    Dominika Rykała II b, op. mgr Wiolette El – Wanni
    Mateusz Wagner I b, op. mgr Wiolette El – Wanni
     
  6. XXIII Olimpiada Teologii Katolickiej
    Radosław Łapszyński II a, op. mgr Małgorzata Chalińka, ks. Przemysław Skupień
    Anna Kalla I a, op. mgr Małgorzata Chalińka, ks. Przemysław Skupień
    Martyna Sługocka II a, op. mgr Małgorzata Chalińka, ks. Przemysław Skupień
    Karolina Paszko IId, op. mgr Małgorzata Chalińka, ks. Przemysław Skupień
    Łukasz Kałaczyński II a, op. mgr Małgorzata Chalińka, ks. Przemysław Skupień
    Łukasz Wertel II d, op. mgr Małgorzata Chalińka, ks. Przemysław Skupień
     
  7. XXXIX Olimpiada Historyczna
    Magdalena Butra IIIa, Wojciech Kądziela III a, Jakub Mirowski III a, Michał Tymczyszyn III a, Janusz Ziobrowski III c, Michał Sowa II a, Joanna Kociołek II a, Radosław Łapszyński II a, Łukasz Kałaczyński IIa,  Arkadiusz Kamiński I d, Aleksandra Wójtowicz I a,  - op. dr Marek Białokur, mgr Arkadiusz Wickiewicz, mgr Maciej Skoczylas
     
  8. XX Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka
    Dawid Polok II a, Alicja Ozimek II a, Andrea Rachwał II aop. mgr M. Skoczylas
     
  9. LIX Olimpiada Chemiczna
    Michał Magott III b, Kacper Nowak III bop. mgr K. Chudzia,
    Tomasz Królicki II bop. mgr M. Kosmala
     
  10. XXXVI Olimpiada Języka Angielskiego
    Katarzyna Jaroszewicz  I aop. mgr A. Chatys,
    Jakub Czopkiewicz III bop. mgr A, Maksymczak – Stężowska, mgr A. Gałwa
     
  11. XVII Opolski Turniej Informatyczny
    Michał Słapek III d, Paweł Miłkowski II d, Jakub Nowosielski  II dop. mgr Krzysztof Mełech
     
  12. Olimpiada Przedsiębiorczości
    Kamil Klecha I d, Piotr Szmigiel I  d, Krzysztof Cecuga II d, Hanna Adamczyk I d, Arkadiusz Kamiński I d  - op. mgr G. Kozłowska
     
  13. XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    Olga Łagosz, III a, op. mgr J. Raźniewska
     
  14. XXXIX Olimpiada Geograficzna
    Patryk Kuc kl. III gB - op. mgr A. Okulus, mgr J. Parkitna – Stefaniak
     
  15. XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
    Dawid Mehlich III b, Magdalena Płonka III b, Magdalena Górska I c - op. mgr D. Czura
     
  16. LXIV Olimpiada Matematyczna
    Dominika Bakalarz I d, op. mgr K.Kowalczyk,
    Maciej Skolarczyk I c, op. dr hab. R. Sochacki