Szanowni Państwo,

użytkownicy naszej strony internetowej,

bardzo przepraszamy za niedogodności związane z zamianą czcionek i zmianami zapisów –

spowodowane jest to starym programem i prosząc o cierpliwość,

informujemy o przygotowywanej nowej formie strony www. Opolskiej Trójki.

UWAGA !

W DNIACH: 14.07. - 30.07. 2020r. SEKRTARIAT PLO III BĘDZIE NIECZYNNY.

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE ZAŁATWIENIE EWENTUALNYCH SPRAW.

Dzisiaj jest sobota, 11 lipiec 2020r,

Olimpiady i konkursy

Rok szkolny - 2018/2019

Stypendium za szczególne osiągnięcia w r.sz. 2018/2019

Zgodnie z informacją Opolskiego Kuratorium Oświaty, wśród tegorocznych stypendystów MEN, otrzymujących stypendium za szczególne osiągnięcia w r.sz. 2018/2019 znaleźli się dwaj uczniowie III LO w Opolu

Kolejny sukces literacki Aleksandry Orlikowskiej

Mimo że Ola jest jeszcze uczennicą gimnazjum, jej literackie zacięcie i talent przynoszą Jej sukcesy na w ogólnopolskich konkursach, w których staje w szranki nie tylko ze starszą młodzieżą ale również wraz z dorosłymi artystami słowa.

Uczeń III LO w Opolu zwycięzcą Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie

W poniedziałek 10 grudnia 2018 r. w Opolu na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego ponad 330 uczniów z ponad 100 szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski pisało test finałowy Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie organizowanej przez Kurię Diecezji Opolskiej.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2017/2018

Inauguracja zajęć dla nowych stypendystów KFnrD

W sobotę 27 października na Zamku Królewskim w Warszawie zainaugurowany został 36. rok Programu Pomocy Zdolnym.
Na ten rok szkolny przyjętych zostało do programu 533 uczennic i uczniów z całej Polski, w tym: 349 nastolatków o zainteresowaniach naukowych i literackich, 154 młodych muzyków i 30 zdolnych plastyków.

Prymus Opolszczyzny 2018

Prymus Opolszczyzny:
stypendia Marszałka Województwa Opolskiego za szczególne osiągnięcia w nauce. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 19 października br. w Studenckim Centrum Kultury.

« 3 4 [5] 6 7 z 22 stron »