W dniach: 23.12.2019 - 03.01.2020

Dzisiaj jest poniedziałek, 16 grudzień 2019r,

Rok szkolny - 2019/2020

Międzynarodowa Sesja EYP w Hamburgu z udziałem naszych uczniów

W dniach 20-29.09.2019 r. wraz z Kacper Lubiewskim - uczniem klasy 1an braliśmy udział w odbywającej się w Hamburgu, 91 Międzynarodowej Sesji Europejskiego Parlamentu Młodzieży. Sesja ta zgromadziła łącznie 225 osób z 36 państw w roli delegatów, którzy debatowali i wypracowywali rozwiązania współczesnych nam problemów, m.in. zabezpieczenie danych osobowych, zmiany klimatyczne, handel międzynarodowy, energie odnawialne, przestrzeganie praw człowieka. Kacper pełnił rolę delegata w komitecie Kultury i Edukacji, natomiast ja w komitecie Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów.

Wykład w Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu

Dnia 16 października całą klasą 2B mieliśmy możliwość uczestniczenia w wykładzie w Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu prowadzonego przez ginekologa, który przybliżył nam temat badań ginekologicznych oraz nowotworów.

Regulamin Szkolnego Konkursu na Prezentację Multimedialną

Betania

Lekkoatletki i koszykarze startowali z sukcesami

Kilka spektakularnych sukcesów odnotowali nasi szkolni sportowcy w zawodach rozgrywanych w ramach Kalendarza Szkolnego Związku Sportowego.

Cambridge cLASs

WOJNA NIGDY NIE KOŃCZY SIĘ DLA TYCH CO WALCZYLI - 80. ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

RODZICE I UCZNIOWIE

14 PAŹDZIERNIKA (PONIEDZIAŁEK) TO DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH