Szanowni Państwo,

użytkownicy naszej strony internetowej,

bardzo przepraszamy za niedogodności związane z zamianą czcionek i zmianami zapisów –

spowodowane jest to starym programem i prosząc o cierpliwość,

informujemy o przygotowywanej nowej formie strony www. Opolskiej Trójki.

UWAGA !

W DNIACH: 14.07. - 30.07. 2020r. SEKRTARIAT PLO III BĘDZIE NIECZYNNY.

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE ZAŁATWIENIE EWENTUALNYCH SPRAW.

Dzisiaj jest sobota, 11 lipiec 2020r,

Rok szkolny - 2019/2020

V edycji Konkursu Fotograficznego

Fundacja Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie zaprasza do udziału w V edycji Konkursu Fotograficznego "Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny".
Podstawowym celem konkursu jest promowanie piękna naszego kraju oraz odkrywania niezwykłych zakątków naszej Ojczyzny; rozbudzanie wśród młodzieży zainteresowania przyrodą, kulturą i tradycją naszej Ojczyzny; rozwijanie umiejętności obserwacji, wrażliwości artystycznej, inwencji twórczej i kreatywności oraz prezentacja twórczości młodzieży w dziedzinie fotografii.

DZIEŃ WOLNOŚCI I PRAW OBYWATELSKICH

4 i 18 czerwca 1989 r. odbyły się pierwsze w powojennej historii Polski częściowo wolne wybory do Sejmu i całkowicie wolne wybory do Senatu. Z tej okazji Sejm 24 maja 2013 r. podjął uchwałę ustanawiającą 4 czerwca Dniem Wolności i Praw Obywatelskich.

Podziękowania dla Michała Wachnickiego

za przygotowania akcji prozdrowotnej
pt.: PROFILAKTYKA NADWAGI I OTYŁOŚCI UCZNIÓW I SPORTOWCÓW Z SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ W TYM SPORTÓW ZESPOŁOWYCH I KARATE KYOKUSHIN

Oferta edukacyjna Uniwersytetu Opolskiego

- włączenie PMWZS w Opolu do struktur Uniwersytetu to również fizjoterapia, pielęgniarstwo. Położnictwo, kosmetologia i dietetyka.

Matura 2020. Szef CKE: Maturzyści to dorośli ludzie, będą umieli zadbać o dystans

Wystawa - Śladami Chopina

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. E. Smołki w Opolu
Biblioteka Muzyczna
zaprasza na wystawę
"Śladami Chopina"
- z okazji przypadającej w 2020 r. 210. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina

Uwaga ! Uczniowie i Rodzice/ Opiekunowie naszych uczniów,

Przypominam o zmianach w organizacji roku szkolnego, wynikających z nowych terminów egzaminów maturalnych !

Dzień Maturzysty 2020

(3 czerwca, godz. 13.30) na stronie www.studia.gov.pl odbędzie się wirtualny Dzień Maturzysty 2020 - pierwszy etap kampanii informacyjnej przygotowanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Perspektywy dla tegorocznych maturzystów planujących studia.

Konsultacje dla uczniów 1-5.06.2020.

Gala Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii

Szanowni Państwo!
Pragniemy poinformować, że nasza szkoła znalazła się w Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii. Gratulujemy uczniom!

« 3 4 [5] 6 7 z 11 stron »