Szanowni Państwo,
w oparciu o dane przekazane na stronie MEiN

informuję, że formuła edukacji na odległość będzie prowadzona nadal na dotychczasowych zasadach.  terminarz:
wystawienie ocen przewidywanych do 18.12.20.
ferie świąteczne 23.12. 20. – 3.01.21.
ferie zimowe 4.01. - 17.01.21
klasyfikacja 28.01.21.

Ponieważ pracownicy szkoły pracują również zdalnie, zapraszamy więc do kontaktu poprzez e – dziennik, e- mail, telefon.

Życzę zdrowia

Dzisiaj jest piątek, 04 grudzień 2020r,

Konkursy - dla chętnych

Rok szkolny - 2016/2017

Rekulamin konkursu

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowany przez firmę Kelvion Sp z.o.o. w ramach współpracy z naszą szkołą.
Proszę o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

IX Otwarte Mistrzostwa Opola w Programowaniu Zespołowym

Z przyjemnością informuję, że w piątek, 21 kwietnia 2017 roku na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej odbędą się
IX Otwarte Mistrzostwa Opola w Programowaniu Zespołowym
Do udziału w tych zawodach zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami. Udział zawodników i ich opiekunów jest bezpłatny (uczestnicy ponoszą jedynie koszt dojazdu na zawody).

Rozpocznij przygodę z Akademią Kodowania!

W pierwszym etapie KONKURSU wraz z drużyną wymyśl i opisz scenariusz, w którym wykorzystasz płytki deweloperskie, wygraj sprzęt i stwórz działający prototyp! Następnie wyślij nam prezentację przestawiającą gotowy projekt i walcz o nagrodę główną.

Fundacja BGŻ BNP Paribas prowadzi rekrutację do XV edycji programu Klasa

Fundacja BGŻ BNP Paribas prowadzi rekrutację do XV edycji programu Klasa. O stypendium mogą ubiegać się uczniowie trzecich klas szkół gimnazjalnych, którzy bardzo dobrze się uczą, a jednocześnie pochodzą z mniejszych miejscowości i znajdują się w sytuacji materialnej utrudniającej im realizację życiowych planów i marzeń.

Konkurs na najlepszą grę w programie Scratch dla uczniów szkół gimnazjalnych

Letnia Akademia Discover

Szanowni Państwo,

Chciałbym podzielić się z Wami okazją dla Waszych uczniów: Letnią Akademią Discover.

W Discover, wierzymy, że edukacja ma znaczenie. Właśnie dlatego w trakcie jednotygodniowego obozu letniego łączymy ekspertów z najlepszych uniwersytetów (takich jak Cambridge, Oxford czy Harvard) z uczniami szkół średnich. Cały program jest oparty jest na wolontariacie i my wszyscy (włączając wykładowców) pracujemy nad nim nie pobierając wynagrodzenia.

Konkurs "Pochwal się swoja wiedzą oraz zaangażowaniem, a zyskasz uznanie w oczach pracodawcy"

VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI „PŁYNĄĆ POD PRĄD”

Szanowni Państwo!

w imieniu Gimnazjum nr 19 im. Zbigniewa Herberta we Wrocławiu oraz Stowarzyszenia Ojczyzny Polszczyzny zwracam się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie informacji na temat VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Płynąć pod prąd".

Zawody Robo Elektryk Day 2017

Serdecznie zapraszamy na czwarte zawody w trzecim sezonie Opolskiej Ligi Robotów.

Zawody zostaną zorganizowane przez Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu i odbędą się 21 marca 2017 roku.

KONKURS CHEMICZNY

Drogie Uczennice i Drodzy Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych zainteresowani chemią!

Instytut Chemii na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zaprasza Was do wzięcia udziału w XI Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym

Współorganizatorem Konkursu jest Oddział Katowicki Polskiego Towarzystwa Chemicznego

Patronat nad Konkursem sprawuje: Prof. zw. dr hab. Karol Kołodziej - Dziekan Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii

Głównym Sponsorem Konkursu jest SYNTHOS S.A. Ponadto SYNTHOS S.A. zaprasza młodych ludzi studiujących chemię do swojego programu „Generacja Synthos”