OD 16.07. DO 16.08.2019

Dzisiaj jest środa, 21 sierpień 2019r,

Rok szkolny - 2015/2016

Piłkarze ręczni na podium Mistrzostw Opola

Udanie dla naszych licealistów zakończyła się trzyetapowa rywalizacja w tegorocznych rozgrywkach piłki ręcznej. W rozegranych w dniu 24 lutego 2016 r. zawodach finałowych, nasi reprezentanci zajęli 3 miejsce.

Narciarze na podium w Zieleńcu

W dniach 18-19.02.2016 r. Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu, zorganizował w Zieleńcu Mistrzostwa Miasta Opola w Narciarstwie Alpejskim. Bardzo dobrze zaprezentowali się w tych zawodach zarówno nasi gimnazjaliści jak i licealiści. Zawody szkół gimnazjalnych, pomimo padającej mżawki, były pasjonujące i szczęśliwe dla naszych reprezentantów.

SREBRO NA MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA DLA NASZYCH SZACHISTÓW

Świetnie spisała się nasza drużyna licealistów, która 20 stycznia brała udział Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach Drużynowych w Kędzierzynie-Koźlu. Nasz zespół pokonał świetne drużyny z Kędzierzyna, Kluczborka, Prudnika, Brzegu, ulegając jedynie PLO nr II z Opola i ostatecznie zdobywając srebrny medal i zapewniając sobie udział w Mistrzostwach Polski.

Finał „Olimpiady wiedzy i wartości w sporcie”

1 grudnia 2015 r. na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego odbył się finał „Olimpiady wiedzy i wartości w sporcie” 2 edycja – piłka siatkowa, do którego zakwalifikowało się trzech naszych uczniów: Katarzyna Guza, Krzysztof Jakimów i Sebastian Tymczyszyn. Uczestnicy Olimpiady po zakończeniu testu mieli możliwość spotkania z siatkarzami ZAKSY Kędzierzyn Koźle m.in. z Pawłem Zatorskim, Rafałem Buszkiem oraz Sebastianem Świderskim.

MISTRZOSTWA OPOLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

W dniu 4.11.2015r. odbyły się eliminacje halowej piłki nożnej dziewcząt, w których zawodniczki z naszego gimnazjum pokonując PG 1 dostały się do finałów. Mecze finałowe rozegrały 25.11., gdzie ostatecznie zdobyły IV miejsce. Gratulujemy sukcesu i mamy nadzieję, że za rok medal będzie Wasz. Trzymamy kciuki!

Badminton chłopców

Bardzo dobry turniej rozegrali nasi gimnazjaliści 22-23 pażdziernika 2015r., którzy zdobyli Wicemistrzostwo Opola w badmintonie drużynowo chłopców, natomiast udany debiut dziewcząt z pierwszej klasy gimnazjum

Mamy brązowy medal!

Wspaniały występ naszych uczennic z gimnazjum, które 29 września 2015r. zdobyły brązowy medal w Mistrzostwach Opola Szkół gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych na dystansie 8x700m.

Mistrzostwa Polski Młodzików w Lekkiej Atletyce

Duży sukces na Mistrzostwach Polski Młodzików w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w dniach 25-26.09.2015 r. w Radomiu, odniosła Alicja Dolińska. Uczennica klasy 3 gA, zdobyła brązowy medal w 5-boju. W skład tej konkurencji rozgrywanej w ciągu 2 dni wchodzą: bieg na 100 m przez płotki, skok wzwyż, pchnięcie kula, skok w dal i bieg na 600 m. Ala od 2 lat systematycznie trenuje w sekcji lekkoatletycznej UKS MOS Opole. Trenerem zawodniczki jest nauczyciel naszej szkoły Ryszard Marcinów.
Serdecznie gratulujemy !!!

Rok szkolny - 2014/2015

Turniej Pływacki - Wolny od uzależnień. Stop dopalaczom!

Młodzież z gimnazjum 27 maja 2015r.wzięła udział już po raz kolejny w Turnieju Pływackim zorganizowanym w ramach przedsięwzięcia profilaktycznego „Wolny od uzależnień. Stop dopalaczom!”.

SUKCESY W PLAŻÓWCE

Czerwiec to miesiąc, w którym odbywają się ostatnie międzyszkolne zawody sportowe a są to Mistrzostwa Opola w Siatkówce Plażowej. W tym roku świetnie spisały się nasze pary męskie, ponieważ zarówno gimnazjaliści jak i licealiści zdobyli medale.

« 3 4 [5] 6 7 z 12 stron »