Szanowni Państwo,

użytkownicy naszej strony internetowej,

bardzo przepraszamy za niedogodności związane z zamianą czcionek i zmianami zapisów –

spowodowane jest to starym programem i prosząc o cierpliwość,

informujemy o przygotowywanej nowej formie strony www. Opolskiej Trójki.

UWAGA !

W DNIACH: 14.07. - 30.07. 2020r. SEKRTARIAT PLO III BĘDZIE NIECZYNNY.

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE ZAŁATWIENIE EWENTUALNYCH SPRAW.

Dzisiaj jest środa, 08 lipiec 2020r,

Olimpiady i konkursy

Rok szkolny - 2018/2019

Podobnie jak poprzednie, również tegoroczna edycja
Małej Olimpiady Matematycznej należy do Trójki

Finał XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

W dniach 28-30.03.2019 r. odbył się w Szczecinie finał XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, w której laureatkami zostały Izabela Zielińska z kl. 3b oraz Aleksandra Sobótka z kl. 2e. Za przygotowanie uczennic do olimpiady odpowiada p. mgr Danuta Czura.

Sukcesy młodych ekonomistów

Olimpijski weekend dla Trójkowiczów

W dniach 28-31 marca odbyły się finały kilku ogólnopolskich olimpiad, w których wzięli udział nasi uczniowie, jak zawsze ze wspaniałymi sukcesami !

Finał 42. Olimpiady Języka Niemieckiego

W dniach 29.-31.03.2019 r. odbył się w Poznaniu finał 42. Olimpiady Języka Niemieckiego, w którym finalistami zostali Marcel Quaschniok-Quade z kl. 2 C i Max Kaluza z kl 2 E, który już po raz drugi zdobył ten tytuł. Ogromne gratulacje dla obu chłopców i nauczycielki Maxa, p. Elizy Dudy.

Święto opolskiego sportu odbyło się w Stegu Arena Opole

2018 rok obfitował w wiele sukcesów osiąganych przez opolskich sportowców, zarówno w rywalizacji indywidualnej, jak i drużynowej, na arenach krajowych i międzynarodowych. Na II Festiwalu Sportowego Opola najlepsi reprezentanci Opola zostali wyróżnieni stypendiami i nagrodami, a klubom sportowym wręczono przyznane dotacje.

Szymon Gasz oraz Mikołaj Pater. Na zdjęciu z Wiceministrem Kopciem

7 marca br. w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia ubiegłorocznych stypendiów Ministra Edukacji Narodowej, na której swe nagrody odebrało 2 uczniów Trójki : Szymon Gasz oraz Mikołaj Pater. Na zdjęciu z Wiceministrem Kopciem.

Szymon Gasz oraz Mikołaj Pater. Na zdjęciu z Wiceministrem Kopciem

« 2 3 [4] 5 6 z 22 stron »