Szanowni Państwo,
w oparciu o dane przekazane na stronie MEiN

informuję, że formuła edukacji na odległość będzie prowadzona do 29 listopada 2020.
Dotychczasowe zasady prowadzenia lekcji nie zmieniają się.
Ponieważ pracownicy szkoły pracują również zdalnie, zapraszamy więc do kontaktu poprzez e – dziennik, e- mail, telefon.

Życzę zdrowia

Dzisiaj jest wtorek, 24 listopad 2020r,

Konkursy - dla chętnych

Rok szkolny - 2017/2018

Konkurs na reportaż - zaproszenie

Szanowni Państwo,
chcielibyśmy serdecznie zaprosić uczniów Państwa szkoły do udziału w konkursie na reportaż o tematyce muzycznej, który organizujemy pod hasłem „Mam Muzykę…” Jest to pierwsza edycja tego ogólnopolskiego konkursu, którego celem jest zachęcenie młodych ludzi do twórczego pisania i umożliwienie im publikacji czy też zadebiutowania w ogólnopolskich mediach.

Konkurs Naukowy E(x)plory 2018

Ruszył nabór do VII edycji Konkursu Naukowego E(x)plory!

E(x)plory to niezwykły konkurs naukowy dla młodzieży w wieku 13-20 lat, do którego można zgłaszać pomysły z różnych dziedzin naukowych. Celem Konkursu Naukowego E(x)plory jest zapewnienie młodym naukowcom oraz pasjonatom wiedzy, innowacji i nowych technologii środowiska sprzyjającego rozwojowi ich badań i zainteresowań.

Zapisy gimnazjalistów oraz siódmoklasistów do IV edycji Akademii Młodego Ekonomisty we Wrocławiu

Ruszyły zapisy do IV edycji AME we Wrocławiu. Rekrutacja potrwa do 17 września. Dziecko należy zapisać na zajęcia poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie AME

Rok szkolny - 2016/2017

Konkurs KELVION

W zakładce KELVION - KONKURS pojawiło się drugie zadanie konkursowe. Zapraszamy do spróbowania swoich sił w zmaganiach z analizą danych.

Konkurs KELVION

W zakładce KELVION - KONKURS pojawiło się pierwsze zadanie konkursowe. Zapraszamy do spróbowania swoich sił w zmaganiach z analizą danych.

Konkurs Kelvion - zadanie nr 4

Konkurs Kelvion - zadanie nr 3

Konkurs Kelvion - zadanie nr 2

Kelvion konkurs - aktualne wyniki

Konkurs Kelvion - zadanie nr 1

Ruszamy z konkursem organizowanym w ramach współpracy z firma KELVION Sp. z o.o. Właśnie zostało opublikowane zadanie nr 1.
Pobierz zadanie i spróbuj swoich sił.

« 2 3 [4] 5 6 z 11 stron »

Liczba odwiedzin: 5901986