Szanowni Państwo,
w oparciu o dane przekazane na stronie MEiN

informuję, że formuła edukacji na odległość będzie prowadzona do 29 listopada 2020.
Dotychczasowe zasady prowadzenia lekcji nie zmieniają się.
Ponieważ pracownicy szkoły pracują również zdalnie, zapraszamy więc do kontaktu poprzez e – dziennik, e- mail, telefon.

Życzę zdrowia

Dzisiaj jest wtorek, 24 listopad 2020r,

Konkursy - dla chętnych

Rok szkolny - 2017/2018

Konkurs plastyczny pt. „Kto ratuje jedno życie – ratuje cały świat”

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt. „Kto ratuje jedno życie – ratuje cały świat”. Konkurs ma na celu upamiętnienie osób uhonorowanych medalem „Sprawiedliwy wśród Narodów Świata”. Tematyka konkursu ma przypomnieć, iż rok 2018 jest rokiem Ireny Sendlerowej, jednej z najbardziej znanych Polek uhonorowanych tym medalem. Prace wykonane na formacie A4, dowolną techniką można składać do dnia 12 luty 2018 r.

II turniej Opolskiej Ligi Robotów

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy na II turniej Opolskiej Ligi Robotów, który odbędzie się w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym nr VIII im. Aleksandra Kamińskiego w Opolu, ul. Ozimska 48a w dniu 1 lutego 2018 r.

51 Międzyszkolny Turniej Fizyczny

I i II etap - 16 grudnia 2017r., godz. 10:00 w Okręgach

Okręg w Opolu
III LO w Opolu

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA OTWARCIE IV SEZONU OPOLSKIEJ LIGI ROBOTÓW - 2017/2018

Już najwyższy czas rozpocząć zmagania naszych wspaniałych robotów na szkolnych arenach. W tym sezonie czeka nas moc wrażeń podczas siedmiu turniejów rozgrywanych w tym sezonie OLR.

OGŁOSZENIE O KONKURSIE JĘZYKOWO-TEATRALNYM

Mamy przyjemność przekazać, że jak co roku, biuro europosłanki Danuty Jazłowieckiejoraz Opolski Teatr Lalki i Aktora ogłaszają konkurs "Pokaż Język: Odkryj Szekspira." Regulamin konkursu stanowi co następuje:
"Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych/ ponadpodstawowych w województwie dolnośląskim i opolskim.

Trwa rekrutacja do VII Edycji Konkursu Naukowego E(x)plory!

Szanowni Państwo

Przypominamy, że trwa nabór projektów do Konkursu Naukowego E(x)plory! Na projekty czekamy do końca roku – ostatni dzień zgłoszeń to 31 grudnia 2017!

Organizacja szkolnego etapu przedmiotowych konkursów gimnazjalnych w roku szkolnym 2017/2018 ( zgodnie z zarządzeniem nr 16 Opolskiego Kuratora Oświaty z dn.31.08.2017r. r. w sprawie organizacji konkursów przedmiotowych)

Trzynasta edycja projektu CEMS Chance

W imieniu CEMS Club Warszawa, organizacji non-profit działającej przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, pragniemy zaprosić uczniów Państwa szkoły do udziału w trzynastej edycji projektu CEMS Chance, która odbędzie się w terminie 5-8 grudnia 2017 r. w Warszawie.

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny

pt. „ Sam nie palę i innym odradzam”
dla młodzieży ze szkół gimnazjalnych woj. opolskiego

XLIV edycja Olimpiady Wiedzy Technicznej

Opolski Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy Technicznej serdecznie zaprasza szkoły średnie woj. opolskiego do udziału w organizowanej XLIV Olimpiadzie Wiedzy Technicznej.

« 1 2 [3] 4 5 z 11 stron »

Liczba odwiedzin: 5901991