OD 16.07. DO 16.08.2019

Plan zajęć w dniach 19 – 23. 10 2009

Podział na grupy

Lista rezerwowa uczniów

Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w realizacji projektu zgodnie z Regulaminem Naboru i Uczestnictwa

REGULAMIN NABORU I UCZESTNICTWA

w Zespole Szkół Ogólnokształcących – III Liceum Ogólnokształcącym
z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu

Regulamin określa zasady naboru i uczestnictwa w projekcie pn. „Via ad Artes – program rozwojowy liceów ogólnokształcących Miasta Opola” (dalej zwany Projektem) w ramach Działania 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, realizowanego przez Urząd Miasta Opola oraz licea ogólnokształcące funkcjonujące w Opolu. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Rok szkolny - 2007/2008

plan