W dniach: 23.12.2019 - 03.01.2020

Rankingi

Rok szkolny - 2014/2015

Tytuł „Złotej Szkoły 2015” - Ranking Liceów Ogólnokształcących 2015

Opolska Trójka zajęła wśród ponad pięciuset liceów w kraju miejsce 27; 17 w rankingu olimpijskim
– i oczywiście – I miejsce w Województwie Opolskim.

Rok szkolny - 2013/2014

EWD dla gimnazjów z lat 2011-2013

EWD dla liceów ogólnokształcących z lat 2011-2013

Gratulacje i dyplomy dla laureataów tegorocznego rankingu „Perspektyw”

W dniu 30 stycznia br. delegacje szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa, które zostały laureatami tegorocznego rankingu „Perspektyw” w kategoriach liceów i techników, wzięły udział w uroczystości w Zespole Szkół Ekonomicznych w Opolu.
Gratulacje i dyplomy od Wicewojewody Opolskiego, Pana Antoniego Jastrzembskiego, Opolskiego Kuratora Oświaty, pani Haliny Bilik oraz Naczelnika Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Opola, Pani Ireny Koszyk, dla całej szkolnej społeczności Opolskiej Trójki

Tytuł „Złotej Szkoły 2014” - Ranking Liceów Ogólnokształcących 2014

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2014 – opublikowanym przez miesięcznik „Perspektywy” i dziennik „Rzeczpospolita” - Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie w Opolu
zajęło 31 miejsce wśród 100 najlepszych liceów w Polsce i 21miejsce w Rankingu Maturalnym Liceów Ogólnokształcących 2014

Rok szkolny - 2012/2013

EWD dla liceów ogólnokształcących z lat 2010-2012

EWD dla gimnazjów z lat 2010-2012

EWD to system sprawdzania efektywności nauczania w szkołach, to zestaw technik statystycznych pozwalających zmierzyć wkład szkoły w wyniki nauczania. W gimnazjach polega na porównaniu wyników uczniów ze sprawdzianu na zakończenie szóstej klasy z wynikami egzaminów gimnazjalnych. Wkład ten (przyrost wiedzy i umiejętności ucznia) nazywamy edukacyjną wartością dodaną. EWD jest miarą efektywności nauczania w danej szkole.

EWD dla liceów ogólnokształcących i techników z lat 2010-2011

EWD dla liceów ogólnokształcących z lat 2010-2011

EWD dla gimnazjów z lat 2009-2011

« 1 2 [3] 4 5 z 5 stron »