Szanowni Państwo,

użytkownicy naszej strony internetowej,

bardzo przepraszamy za niedogodności związane z zamianą czcionek i zmianami zapisów –

spowodowane jest to starym programem i prosząc o cierpliwość,

informujemy o przygotowywanej nowej formie strony www. Opolskiej Trójki.

UWAGA !

W DNIACH: 14.07. - 30.07. 2020r. SEKRTARIAT PLO III BĘDZIE NIECZYNNY.

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE ZAŁATWIENIE EWENTUALNYCH SPRAW.

Dzisiaj jest niedziela, 12 lipiec 2020r,

Projekty profilaktyczne

Rok szkolny - 2014/2015

Program profilaktyki palenia tytoniu "Znajdź właściwe rozwiązanie"

Program adresowany jest do uczniów starszych klas szkoły podstawowej oraz gimnazjum.

Projekt "Szkoła promująca zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem"

To ogólnopolski projekt edukacyjny, realizowany w ramach zadania „Prewencja pierwotna nowotworów”, wchodzącego w zakres „Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych na lata 2006-2015” (przejętego ustawą sejmową w roku 2005).

Projekt "Zachowaj równowagę"

Projekt „Zapobieganie nadwadze i otyłości oraz chorobom przewlekłym poprzez edukację społeczeństwa w zakresie żywienia i aktywności fizycznej” współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Projekt "Szkoła w ruchu"

Ruch, zdrowie i bezpieczeństwo – to najważniejsze hasła „Roku Szkoły w Ruchu”, a takim został ogłoszony przez Ministra Edukacji Narodowej rok szkolny 2013/2014.

« 1 [2] z 2 stron »