Szanowni Państwo,
w oparciu o dane przekazane na stronie MEiN

informuję, że formuła edukacji na odległość będzie prowadzona do 29 listopada 2020.
Dotychczasowe zasady prowadzenia lekcji nie zmieniają się.
Ponieważ pracownicy szkoły pracują również zdalnie, zapraszamy więc do kontaktu poprzez e – dziennik, e- mail, telefon.

Życzę zdrowia

Dzisiaj jest wtorek, 24 listopad 2020r,

Konkursy - dla chętnych

Rok szkolny - 2017/2018

Opolska Liga Robotów - Robo Elektryk Day 2018

Serdecznie zapraszamy na czwarte zawody w czwartym sezonie Opolskiej Ligi Robotów.

Zawody Robo Elektryk Day 2018 zostaną zorganizowane przez Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu i odbędą się 21 marca 2018 roku.

Opolska Liga Robotów - Robo Elektryk Day 2018

IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Talent za Talent"

Szanowna Dyrekcjo,

chcielibyśmy przypomnieć o możliwości zgłoszenia się Maturzystów z Państwa szkoły do uczestnictwa w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Talent za Talent" organizowanego przez Stowarzyszenie Cognitis.

Szanowni Państwo,

Instytut Prawa, Administracji i Ekonomii pragnie zaprosić Uczniów ostatniej i przedostatniej klasy szkoły średniej do udziału w pierwszej edycji Ogólnopolskiego Konkursu na projekt pt.: „Co chciałbym zmienić w Polsce? Prawo, administracja, ekonomia”. Kryteria konkursu są ogólne zatem i pole do zgłaszania pomysłów bardzo szerokie. Nagrodą główną są trzy „indeksy” na kierunki: prawo, administracja i ekonomia społeczna, ponadto nagrody książkowe i wyróżnienia.

VI Poligon Przedsiębiorczości

Poligon Przedsiębiorczości to nowoczesny projekt edukacyjny, który obejmuje zagadnienia z dziedziny ekonomii, biznesu i przedsiębiorczości. Organizatorami są nauczyciele, uczniowie oraz absolwenci LXIV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie. Celem inicjatywy jest szerzenie wiedzy ekonomicznej, promowanie postaw przedsiębiorczych oraz stworzenie platformy do spotkań i dyskusji dla młodych ludzi zainteresowanych tematyką gospodarczą.

KONKURS LITERACKI DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH pt.: „ŻYCZENIA DLA NIEPODLEGŁEJ”

Celem konkursu jest: propagowanie postaw patriotycznych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz kształtowanie poczucia świadomości narodowej i szacunku do Ojczyzny; popularyzacja wiedzy o historii Polski i zmaganiach narodu polskiego o niepodległość; upowszechnianie informacji o odzyskaniu przez Polskę niepodległości w listopadzie 1918 roku; kształtowanie pamięci o najważniejszych postaciach związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości i suwerenności; doskonalenie mowy ojczystej poprzez własny proces twórczy; ukazywanie różnych form obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

III turniej Opolskiej Ligi Robotów

Serdecznie zapraszamy na III turniej Opolskiej Ligi Robotów, który odbędzie się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Prudniku, ul. Gimnazjalna 2 w dniu 28 lutego 2017 r.

Zapisy siódmoklasistów i gimnazjalistów do V edycji Akademii Młodego Ekonomisty we Wrocławiu

5 lutego 2018 r. ruszą zapisy do V edycji AME we Wrocławiu. Rekrutacja potrwa do 25 lutego. Dziecko należy zapisać na zajęcia poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie AME i aktywny z dniem 5 lutego

VIII Ogólnopolski Konkurs Literacki dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Konkurs ma na celu zachęcanie młodzieży do refleksji nad sobą i otaczającym światem. Pomaga odkrywać wrażliwość, zachęca do formułowania sądów, opinii, ocen oraz nadania im literackiej, artystycznej formy. Rozwija umiejętności językowe, zmuszając do jasnego i precyzyjnego wypowiadania się poprzez krótkie komunikaty. Uświadamia młodzieży możliwość wykorzystania zdobyczy techniki dla celów artystycznych.

Konkurs Wiedzy Samorządowej

Na prośbę Młodzieżowej Rady Miasta Opola, przekazujemy regulamin oraz listę tematów dla debatujących w Konkursie Wiedzy Samorządowej, organizowanym dla opolskiej młodzieży szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2017/2018.

« 1 [2] 3 4 5 z 11 stron »

Liczba odwiedzin: 5901994