Dzisiaj jest poniedziałek, 16 wrzesień 2019r,

Projekty unijne - [archiwum]

Rok szkolny - 2014/2015

Staże zawodowe dla uczniów liceów Miasta Opola - EDYCJA I

Zapraszam do udziału w projekcie "Staże zawodowe dla uczniów liceów ogólnokształcących Miasta Opola". Liczba stażystów w projekcie wynosi 7 osób. W przypadku braku wystarczającej liczby chętnych w stażach mogą wziąć udział także uczniowie klas pierwszych. Jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z regulaminami naboru oraz wypełnij i oddaj do dnia 25.05.2015r. (do wychowawcy klasy) następujące dokumenty: formularz zgłoszenia udziału, ankieta wstępna, dane uczestnika biorącego udział w projekcie, oświadczenie uczestnika projektu, deklaracja uczestnictwa oraz oświadczenie o adresie i numerze konta. Wszystkie dokumenty muszą być podpisane przez uczestnika projektu i jego rodzica/opiekuna prawnego, niezależnie od tego, czy uczestnik jest pełnoletni, czy nie. Informacje na temat projektów znajdują się także na tablicy doradcy zawodowego.

Rok szkolny - 2013/2014

Uwaga uczniowie klas II liceum!!!

Rusza rekrutacja do realizowanego projektu UE
“Staże zawodowe dla uczniów liceów ogólnokształcących Miasta Opola”

Staże zawodowe dla uczniów liceów ogólnokształcących Miasta Opola

„Staże zawodowe dla uczniów liceów ogólnokształcących Miasta Opola”
nr POKL.09.01.02-16-009/13
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską
ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

„Z Wojskową Akademią Techniczną nauka jest fascynująca!”

PROJEKT DLA GIMNAZJALISTÓW NOWOCZESNA EDUKACJA KLUCZEM DO SUKCESU

Rok szkolny - 2011/2012

Zainteresowanie uczniów fizyką kluczem do sukcesu

10 uczniów klasy IId w roku szkolnym 2011/2012 brało udział w projekcie unijnym
Zainteresowanie uczniów fizyką kluczem do sukcesu!
W ramach projektu uczestniczyliśmy w 24 godzinach zajęć na Uniwersytecie Opolskim. Prowadzone były również zajęcia w szkole na platformie internetowej i doświadczalne.
W czasie zajęć uczniowie realizowali projekt pt. „Alternatywne źródła energii”.
Pracownia Fizyczna wzbogaciła się w zestawy pomocy naukowych do projektów: alternatywne źródła energii, elektrownia wiatrowa , ekologia, wykrywanie promieniowania elektromagnetycznego.

Rok szkolny - 2010/2011

Prezentacja projektu "Nauka kluczem do sukcesu"

"Nauka kluczem do sukcesu"

Rozpoczęliśmy rekrutację do Projektu "Nauka kluczem do sukcesu". Ostateczny termin składania dokumentów w sekretariacie upływa 13 października.

Rok szkolny - 2009/2010

Relacja z Załęcza

3 dni spędzone w Załęczu Wielkim na badawczych warsztatach w ramach projektu unijnego realizowanego z szkole , miały być dla naszej grupy czasem intensywnej pracy umysłowej w kierunku szczególnie określanym za trudny, a zatem w kierunku matematycznym.

Realizacja Projektu

„Via ad Artes – program rozwojowy liceów ogólnokształcących Miasta Opola”
w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym nr III
z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu