Szanowni Państwo,
w oparciu o dane przekazane na stronie MEiN

informuję, że formuła edukacji na odległość będzie prowadzona nadal na dotychczasowych zasadach.  terminarz:
wystawienie ocen przewidywanych do 18.12.20.
ferie świąteczne 23.12. 20. – 3.01.21.
ferie zimowe 4.01. - 17.01.21
klasyfikacja 28.01.21.

Ponieważ pracownicy szkoły pracują również zdalnie, zapraszamy więc do kontaktu poprzez e – dziennik, e- mail, telefon.

Życzę zdrowia

Dzisiaj jest piątek, 04 grudzień 2020r,

Konkursy - dla chętnych

Rok szkolny - 2019/2020

XVII Ogólnopolski Konkurs na Esej

Życie codzienne w czasach koronawirusa - konkurs na pamiętniki

Czy Twoje życie zmienia się na skutek pandemii koronawirusa? Jak wpływa ona na Twoją pracę, sytuację finansową, warunki mieszkaniowe i całą rodzinę? Jak radzisz sobie z codziennymi sprawami i ograniczaniem kontaktów społecznych? Opowiedz nam o tym.

POKAŻ SWOJĄ PASJĘ WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE NOWOCZESNY PATRIOTYZM

Znasz młodego społecznika? Zgłoś go!

Nagroda jest przyznawana osobom o cechach charakterystycznych dla Macieja Frankiewicza: odważnym, niezłomnym, kochającym Ojczyznę, prawym i uczciwym, życzliwym, optymistom.

Literacki Fenix 2020

IV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O PRAWIE WYBORCZYM

Regulamin Szkolnego Konkursu na Prezentację Multimedialną

XVI Ogólnopolski Konkurs na Esej

Rok szkolny - 2017/2018

Konkurs KELVION

W zakładce KELVION - KONKURS pojawiło się drugie zadanie konkursowe. Zapraszamy do spróbowania swoich sił w zmaganiach z analizą danych.

Konkurs KELVION

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości i suwerenności

Szanowni Dyrektorzy
publicznych przedszkoli i szkół
w Opolu

Po raz kolejny pragniemy zwrócić szczególną uwagę na 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości i suwerenności. W wydarzenia te powinny włączyć się wszystkie opolskie przedszkola i szkoły. Pamięć o okolicznościach wydarzeń z 1918 r. chcielibyśmy połączyć z refleksją na temat ich obrazu w świadomości dzieci i młodzieży.

« [1] 2 3 4 5 z 11 stron »