Dzisiaj jest środa, 26 wrzesień 2018r,

Rok szkolny - 2018/2019

Program FLEX 2019/2020 - szansa na darmową edukację w USA

Edukacyjna Fundacja im. prof. Czerneckiego EFC

Edukacyjna Fundacja im. prof. Czerneckiego EFC informuje o kolejnej edycji ogólnopolskiego programu stypendiów licealnych AKROPOL.
Jest to największa tego typu inicjatywa w Polsce, jeśli nie w Europie, prowadzona i finansowana przez Edukacyjną Fundację im. prof. Romana Czerneckiego EFC.

Rok szkolny - 2017/2018

ADAMED SmartUPAcademy

Młodzi entuzjaści nauk ścisłych i przyrodniczych w wieku 15-19 lat, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności praktyczne, mogą zapisać się na bezpłatne warsztaty prowadzone przez współpracowników z Grupy Adamed oraz naukowców z Wydziału Chemii Politechniki Warszawskiej.

"Nowe technologie dla dziewczyn"

Jedyny w Polsce program stypendialny skierowany do kobiet − "Nowe technologie dla dziewczyn" Intel-Perspektywy, który oferuje najzdolniejszym maturzystkom wybierającym studia informatyczne stypendia finansowe i wsparcie merytoryczne w rozwoju zainteresowań oraz największy polski program inspiracyjny dla studentek informatyki − "IT for SHE", który w grudniu 2017 otrzymał nagrodę Komisji Europejskiej dla najlepszego działania na rzecz kobiet w informatyce w Europie - European Digital SkillsAward 2017.

„Absolwent – najlepsza inwestycja”

Na podstawie umowy zawartej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Opolu z dn. 1.11.2017 r. informujemy, że firma Forbis Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelcach Opolskich rozpoczęła rekrutację do projektu „Absolwent – najlepsza inwestycja”.

Zostań Stypendystą Programu „Marzenie o Nauce” (MoN)

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC rusza z kolejną, ósmą już, rekrutacją do programu „Marzenie o Nauce”. ”. Wniosek zgłoszeniowy I fazy rekrutacji należy wypełnić online w terminie od 15 lutego do 31 marca 2018 roku za pośrednictwem strony ww.efc.edu.pl. Wyniki I fazy zostaną ogłoszone 15 kwietnia 2018 roku.

KWALIFIKACJA STYPENDIALNA BAS NA LATA 2018-2020 DWA LATA NAUKI W ANGIELSKIEJ SZKOLE Z INTERNATEM!

Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetów Brytyjskich (British Alumni Society) ogłasza kolejną turę kwalifikacji stypendialnej dla licealistów we współpracy z Podyplomową Szkołą Nauk Społecznych przy IFiS PAN, pod podwójnym patronatem Oxford and Cambridge Society of Poland oraz Oxford University Press. Można ubiegać się o miejsca w następujących szkołach:

Stypendia wakacyjne 2018 – Camp Rising Sun dla gimnazjalistów

Konkursu stypendialnego „Cambridge cLASs” na lata szkolne 2018-20

Cambridge University Polish Society (CU PolSoc) ma przyjemność ogłosić drugą edycję konkursu stypendialnego „Cambridge cLASs” na lata szkolne 2018-20 skierowanego do uczniów I klas polskich szkół ponadgimnazjalnych. Dwójka laureatów otrzyma stypendia ufundowane przez Leysin American School (LAS) w Szwajcarii, które pokrywają koszty dwuletniego cyklu nauki, zakwaterowania i wyżywienia w LAS.

Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego

ogłasza konkurs stypendialny na lata szkolne 2018–2020 do następujących szkół UWC:

« [1] 2 3 4 5 z 11 stron »