OD 16.07. DO 16.08.2019

Filmowo - teatralny wyjazd do Łodzi

Rok szkolny - 2017/2018

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

"Jeśli echo ich głosów zamilknie - zginiemy"
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
"W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL Ravensbrück"

VIII edycjia konkursu Literacki Fenix

Celem Konkursu jest propagowanie czytelnictwa wśród młodzieży poprzez publikację literatury do niej adresowanej z gatunku szeroko pojętej fantastyki oraz stworzenie szansy zdolnym polskim autorom na zaistnienie na rynku wydawniczym. - Utwór musi zawierać się w tematyce szeroko pojętej fantastyki.

VIII edycjia konkursu Literacki Fenix

Seminarium o Auschwitz i Holokauście w języku angielskim

Zapraszamy uczniów do udziału w seminarium współorganizowanym przez III LO w Opolu z Międzynarodowym Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście.

W dniach 28 - 30 maja na terenie byłego obozu koncentracyjnego Auschwitz młodzież będzie miała niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w zajęciach warsztatowych w języku angielskim.

Uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych 2017/2018

Opolski Kurator Oświaty serdecznie zaprasza na uroczyste podsumowanie wojewódzkich konkursów przedmiotowych, które odbędzie się
28 maja (poniedziałek) o godz. 13.00. w Filharmonii Opolskiej.

Szanowni Państwo,

zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. "Przyłapani na czytaniu". Jest to polska edycja programu "Get Caught Reading" - kampanii prowadzonej w wielu krajach Unii Europejskiej, której zadaniem jest promocja czytelnictwa poprzez media. projekt wspierają znane osobistości ze świata kultury, filmu i mediów. "Przyłapani na czytaniu" to inicjatywa promująca ciekawe, a często nietypowe i zabawne formy czytania.

« [1] 2 3 4 5 z 127 stron »

Liczba odwiedzin: 5081965