Dzisiaj jest sobota, 15 grudzień 2018r,

Rok szkolny - 2017/2018

Studniówka III LO w Opolu - 2018

6. FESTIWAL ARTYSTYCZNY OPOLSKIE MŁODE TALENTY 2018

„Logiczny uczeń szkoły ponadgimnazjalnej”

„Logiczny uczeń szkoły ponadgimnazjalnej” jest jednym z projektów realizowanych przez Instytut Filozofii Uniwersytetu Opolskiego w latach 2017/2018 i 2018/2019 ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. W każdej grupie uczniów przeprowadzane są 30- godzinne zajęcia fakultatywne rozwijające kompetencje ogólnorozwojowe

Projekt edukacyjny „OSWAJAMY MATEMATYKĘ.

Projekt edukacyjny „OSWAJAMY MATEMATYKĘ. ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU MATURALNEGO Z MATEMATYKI NA POZIOMIE PODSTAWOWYM I ROZSZERZONYM” - dla uczniów najstarszych klas szkół ponadgimnazjalnych (licea ogólnokształcące i technika)

INFORMACJA O STYPENDIACH MOTYWACYJNYCH

( ZGODNIE Z ART.90G USTAWY Z DNIA 7 WRZEŚNIA 1991 O SYSTEMIE OŚWIATY )
DLA UCZNIÓW OSIĄGAJĄCYCH W DANYM SEMESTRZE WYSOKIE WYNIKI W NAUCE:

STAŻE ZAWODOWE DLA LICEALISTÓW 2017-2018

Zachęcamy uczniów klas I i II LICEUM do udziału w projekcie pn. „Opolskie Szkolnictwo Zawodowe bliżej rynku pracy 2”. Projekt oferuje udział w płatnych stażach zawodowych (podczas ferii zimowych i ostatnie dwa tygodnie czerwca) oraz stażach połączonych z certyfikowanym kursem zawodowym (okres marzec-kwiecień).

HARMONOGRAM KLASYFIKACJI W ZSO ZA 1 SEMESTR 2017/2018

INFORMACJE O OFERTACH UBEZPIECZEŃ NNW DLA UCZNIÓW ZSO W OPOLU

• UBEZPIECZENIA SĄ DOBROWOLNE
• MOGĄ PAŃSTWO WYBRAĆ JEDNĄ Z OFERT PROPONOWANYCH W SZKOLE LUB UBEZPIECZYĆ DZIECKO POZA SZKOŁĄ
• INFORMACJE O WARIANTACH UBEZPIECZEŃ OTRZYMAJA PAŃSTWO NA SPOTKANIACH Z WYCHOWAWCAMI
• NALEŻY WYBRAĆ UBEZPIECZYCIELA I JEŚLI JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ W OFERCIE– WARIANT
• WPŁATA SKŁADKI ( ALLIANZ) LUB ZŁOŻENIE DEKLARACJI I WPŁATA SKŁADKI ( HESTIA) U WYCHOWAWCY – DO 26 WRZEŚNIA

Praska wiosna uczniów III LO 07- 09 marca 2018 r.

Klasy II – społeczno – prawna i matematyczno – informatyczna, zwiedzanie Pragi rozpoczęły spacerem ze Strahowa na plac Hradczański, podziwiając w międzyczasie wspaniałą panoramę Hradczan i Malej Strany.

TARGI EDUKACYJNE

Serdeczne podziękowania dla Wszystkich nauczycieli , uczniów i pracowników obsługi zaangażowanych w organizację Targów Edukacyjnych – EDU 2018.

« [1] 2 3 4 5 z 124 stron »