Szanowni Państwo;
Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie  naszych uczniów.

W związku z kolejną  informacją Ministra Edukacji Narodowej o wprowadzeniu przedłużenia zdalnej edukacji w polskich szkołach przekazuję, że po 24 maja  br. edukacja nadal prowadzona  będzie w formie zdalnej.

W dniach 26-27-28 maja zapraszamy Rodziców/ Opiekunów do konsultacji z nauczycielami, również w formie zdalnej – poprzez e -dziennik III LO w Opolu.

Przypominam maturzystom o zapoznaniu się z harmonogramem oraz zasadami reżimu sanitarnego egzaminów, które rozpoczynają się 8 czerwca 2020r.
Nadal prowadzimy konsultacje  i zajęcia dla naszych absolwentów przygotowujące do matury, w formie e- learningowej, zgodnie z podanym harmonogramem.

Kandydatów do klas I naszej szkoły w roku 2020/2021 zapraszam do śledzenia informacji dotyczących rekrutacji na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej

oraz udziału w projekcie Akcja – Rekrutacja na stronie lo3.opole.pl i FB szkoły, dzięki któremu będzie można nieco lepiej poznać III LO w Opolu.

W sprawach pilnych – jak dotychczas – prosimy o kontakt poprzez pocztę internetową sekretariat@lo3.opole.pl oraz e – dziennik.

24.05.2020.

Dzisiaj jest sobota, 30 maj 2020r,

WywiadĂłwki

TERMINY WYWIADÓWEK W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

TERMINY WYWIADÓWEK

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

19 września 2019 r.

21 listopada 2019 r.

9 stycznia 2020 r. 16.01.2020 r. (czwartek)

12 marca 2020 r. - spotkania z wychowawcami klas w szkole zostały odwołane

21 maja 2020 r.

Terminy konsultacji dla rodziców   [ pobierz ]

Szanowni Państwo,
Rodzice i Opiekunowie naszych uczniów!

Informuję, że planowane na dzień 12 marca br. wywiadówki i spotkania z wychowawcami klas w szkole zostały odwołane, co wynika z obecnej sytuacji epidemiologicznej. Zaprosimy na nie w innym terminie. Informacje o ocenach i frekwencji znajdziecie Państwo w e-dzienniku. W razie pytań prosimy kontaktować się telefonicznie z nauczycielami.

Joanna Raźniewska, Dyrektor Szkoły