Szanowni Państwo,
zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 15 kwietnia 2021 r. informuję o kolejnym przedłużeniu zdalnej pracy szkół do 25.04.2021 roku.

Jak dotychczas, zajęcia lekcyjne będą odbywały się zdalnie.
Pozostają zmiany w godzinach pracy sekretariatu: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00. – 14.00.

Proszę o załatwianie możliwych spraw poprzez email sekretariat@lo3.opole.pl lub telefonicznie.
Życzę zdrowia

Dzisiaj jest środa, 21 kwiecień 2021r,

REKRUTACJA 2021/2022

Rok szkolny - 2021/2022

WIRTUALNY DZIEŃ OTWARTY - 15 KWIETNIA 2021

Drodzy Ósmoklasiści!
Zapraszamy Was serdecznie do udziału w Wirtualnym Dniu Otwartym, który odbędzie się w czwartek 15 kwietnia 2021 r. na platformie Teams. Zaplanowaliśmy spotkanie, w trakcie którego nasi uczniowie zaprezentują poszczególne profile klas, swoją działalność w szkole i poza nią, aktywności sportowe oraz działalność samorządu szkolnego. Będziecie mogli również dowiedzieć się na czym polega nauka w planowanym przez nas oddziale Programu Dyplomowego IB z maturą międzynarodową.

Przykładowe zadania na sprawdzianie z języka angielskiego do klasy dwujęzycznej

Zapoznaj się z naszą ulotką

Informator dla ósmoklasistów

Wydział Oświaty w Opolu we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury przygotował atrakcyjną publikację pod tytułem "Edukacja to styl życia" - informator dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych. Znajdziecie w nim materiały promocyjne szkół oraz sylwetki uczniów wybitnych, wyjątkowych, niebanalnych. Wszystko w jednej publikacji - warto zajrzeć!

Zapraszamy do Trójki!

Wewnątrzszkolny regulamin rekrutacji uczniów do klas pierwszych

Dlaczego Trójka?

Rekrutacja - liceum 2021