X

Ta strona używa cookie i innych technologii.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki internetowej.

Zamknij okienko

Szanowni Państwo;
Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie  naszych uczniów.

W związku z kolejną  informacją Ministra Edukacji Narodowej o wprowadzeniu przedłużenia zdalnej edukacji w polskich szkołach przekazuję, że po 24 maja  br. edukacja nadal prowadzona  będzie w formie zdalnej.


https://www.gov.pl/web/edukacja/co-ze-szkolami-do-wakacji

W dniach 26-27-28 maja zapraszamy Rodziców/ Opiekunów do konsultacji z nauczycielami, również w formie zdalnej – poprzez e -dziennik III LO w Opolu.

Przypominam maturzystom o zapoznaniu się z harmonogramem oraz zasadami reżimu sanitarnego egzaminów, które rozpoczynają się 8 czerwca 2020r.
Nadal prowadzimy konsultacje  i zajęcia dla naszych absolwentów przygotowujące do matury, w formie e- learningowej, zgodnie z podanym harmonogramem.

Kandydatów do klas I naszej szkoły w roku 2020/2021 zapraszam do śledzenia informacji dotyczących rekrutacji na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej

https://www.gov.pl/web/edukacja
oraz udziału w projekcie Akcja – Rekrutacja na stronie lo3.opole.pl i FB szkoły, dzięki któremu będzie można nieco lepiej poznać III LO w Opolu.

 W sprawach pilnych – jak dotychczas – prosimy o kontakt poprzez pocztę internetową sekretariat@lo3.opole.pl oraz e – dziennik.

 Z poważaniem
Joanna Raźniewska
24.05.2020.

 

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie

 
 

Dzisiaj jest sobota, 30 maj 2020r,

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w PLO nr III w Opolu w r.sz. 2019/2020

Zajęcia pozalekcyjne  w PLO nr III w Opolu w r.sz. 2019/2020
Zapraszamy do udziału/ zgłoszenia u nauczycieli prowadzących /
terminy


1. Koło Języka Polskiego- zajęcia dodatkowe  -  mgr Justyna   Strzelczyk – Juszczak, poniedziałek 13.25- 14.10, s.  59

2. Fakultet Języka Rosyjskiego – mgr Ewa Szymczyk poniedziałek 15.00. – 15.45, s. 14

3. Fakultet Języka Niemieckiego – mgr Eliza Duda wtorek 15.50 – 16.35, s. 23

4. Fakultet geograficzny - mgr Jolanta Parkitna – Stefaniak środa 15.55 – 16.40 , s. 25

5. Koło biologiczne – mgr Danuta Czura poniedziałek 14.15 – 15.00          s. 32

6. Koło chemiczne – mgr Monika Kosmala piątek 13.25 – 14.10 s. 29

7. Koło matematyczne ( maturalne) – mgr Krzysztof Kowalczyk czwartek 8.00 – 8.45 , s. 30

8. Koło  matematyczne – mgr Krzysztof Kowalczyk piątek 8.00. – 8.45 s. 30

9. Koło informatyczne – mgr Krzysztof Mełech piątek 14.15 – 15.00 s. 36

10. Koło ekonomiczne – mgr Arkadiusz Wickiewicz poniedziałek 15.00 – 15.45 s.34

11. Koło historyczne – dr hab. Marek Białokur  wtorek 15.00 – 15.45 s.20

12. Fakultet WoS – mgr Maciej Skoczylas  wtorek 15.00 – 15.45  

13. Fakultet filozoficzny – mgr Marcin Szymański środa 15.00 – 15.45 s.16

14. Szkolny Klub Sportowy –   mgr Dorota Stelmaszyk,  środa 15.00. – 16.30. hala

- zajęcia z j. chińskiego ( Instytut Konfucjusza) – rozpoczną się od października
 

 

Liczba odwiedzin: 5551337

© 2010 ZSO Opole