SEKRETARIAT SZKOŁY  CZYNNY:

(11.08 – 700 – 1300)
17.08–31.08.20 – 800 – 1500

Drodzy Ósmoklasiści/Drodzy Rodzice!
Przypominamy najważniejsze terminy związane z postępowaniem rekrutacyjnym:
1) Do 4 sierpnia br. do godz. 15:00 należy uzupełnić wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty.
Możliwe jest:
a) przedłożenie w szkole oryginału albo poświadczonej za zgodność z oryginałem kopii zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty
albo:
b) przesłanie do szkoły za pomocą środków komunikacji elektronicznej skanu/zdjęcia zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.
Więcej informacji w zakładce REKRUTACJA.

Dzisiaj jest wtorek, 04 sierpień 2020r,

Rok szkolny - 2019/2020

ODBIÓR ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI

ODBIÓR ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI - 11 SIERPNIA 2020, OD GODZ.10.00 - 12.00 - II PIĘTRO
W PÓŹNIEJSZYM TERMINIE - ODBIÓR W SEKRETARIACIE SZKOŁY W GODZINACH PRACY SEKRETARIATU.
ABSOLWENCI Z UBIEGŁYCH LAT - ODBIÓR W SEKRETARIACIE.

Drodzy Ósmoklasiści/Drodzy Rodzice!

Przypominamy najważniejsze terminy związane z postępowaniem rekrutacyjnym:

Upamiętniamy rocznicę POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

Weź udział w akcji bohaterON.pl

Informacje dla Rodziców

Informacje dla Rodziców, dotyczące dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych dla uczniów niepełnosprawnych w 2020 r.

Zostań wolontariuszem Akademii Przyszłości

Wolontariusz Akademii Przyszłości daje szansę na zmianę historii życia Dzieciom, które w siebie nie wierzą i zmagają się z trudnościami w szkole - w nauce i relacjach. Pomaga im budować poczucie własnej wartości, odkrywać mocne strony. Ma realny wpływ na przyszłość konkretnego Dziecka.

Upamiętniamy rocznicę POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNĄ WIZYTĘ
w Muzeum Powstania Warszawskiego

Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego

Wśród 7 tegorocznych laureatów
Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego
znalazła się - nie przez przypadek -
abiturientka klasy społeczno - prawnej
opolskiej Trójki, ANNA DOMAGAŁA.

#DobreWakacje - akcja MEN

Ministerstwo Edukacji Narodowej rozpoczyna akcję #DobreWakacje. Każdego dnia do końca wakacji będziemy zamieszczać na naszych kanałach internetowych informacje o wartościowych przedsięwzięciach edukacyjnych, sportowych czy kulturalnych oraz ciekawe propozycje spędzania wolnego czasu. Będziemy również przypominać o bezpieczeństwie podczas wakacji. Chcemy w ten sposób wesprzeć uczniów i rodziców, którzy ze względu na pandemię koronawirusa musieli zmienić lub ograniczyć swoje plany wypoczynkowe.

Wystartował nabór do Rady Dzieci i Młodzieży - zgłoś się do 11 września

Rusza nabór do piątej kadencji Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji Narodowej. Rada jest organem pomocniczym Ministra. Do jej zadań należy wyrażanie opinii, w tym przedstawianie propozycji w kwestiach dotyczących dzieci i młodzieży w szczególności przedstawianie opinii na temat planowanych zmian i propozycji rozwiązań.

Które studia wybrać? W wyborze pomoże ELA

Przed maturzystami jeden z najważniejszych życiowych wyborów - decyzja na jaki kierunek aplikować. Doradzić mogą znajomi, warto zapoznać się z rankingami uczelni, ale Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego poleca posłuchać, co ma do powiedzenia ELA, czyli system monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów. Właśnie ruszyła nowa wersja tego ogólnopolskiego systemu! ELA 5 jest bardziej elastyczna, daje więcej możliwości w tworzeniu raportów oraz wizualizacji danych.

« [1] 2 3 4 5 z 12 stron »