Dzisiaj jest środa, 14 listopad 2018r,

GODZ. 17:00
CWK OPOLE

III Liceum dla Niepodległej

Z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości odbyła się w naszej szkole podniosła uroczystość, której jednym z elementów było wspólne odśpiewanie Hymnu Narodowego, do którego zaprosiliśmy wczoraj uczniów i nauczycieli z Liceum Ogólnokształcącego nr VIII w Opolu, Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana Roweckiego "Grota" w Opolu i Szkoły Podstawowej nr 2, w sumie ponad 1500 osób! Mazurek Dąbrowskiego jeszcze nigdy tak pięknie i doniośle nie brzmiał w murach naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom i współorganizatorom oraz pomysłodawcom tego wydarzenia, które było dla nas wszystkich bardzo ważnym i wzruszającym momentem w obchodach Święta Narodowego.

Uwaga !!! Korekta terminów szkolnych etapów konkursów przedmiotowych dla gimnazjalistów !!!

SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY

5 listopada odbył się w naszej szkole turniej szachowy z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno uczniów gimnazjum jak i liceum.

Dzień dla Niepodległej

Zapraszamy do wspólnego śpiewania hymnu narodowego
W dniu 9 listopada 2018 r.o godz. 11.11.
w 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości na szkolnym boisku przy ul. Dubois 28
spotkają się uczniowie
III LO im. M. Skłodowskiej – Curie, Gimnazjum nr 9 Dwujęzycznego oraz PSP nr 2 im. Polskich Olimpijczyków i Zespołu Szkół Ekonomicznych
w Opolu

URODZINY PATRONKI SZKOŁY MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE

Konkurs poezji oraz quiz historyczny “Myśmy wciąż do Niepodległej szli...”

Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie poetyckim oraz quizie wiedzy “Myśmy wciąż do Niepodległej szli...”, ogłoszonym z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości! Na zgłoszenia do quizu wiedzy czekamy do 9.11.2018 r., a do konkursu poezji do 16.11.2018 r.

Lekcje Grotowskiego czyli 13 rzędów do teatru…

Warsztaty teatralne – Lekcje Grotowskiego w MDK w Opolu

– Pan Dariusz Kowcun i Pan Krzysztof Żyliński prowadzą zajęcia z wielką pasją i uczniowie opolskiej Trójki, którzy już mogli wziąć udział w zajęciach przybliżających nie tylko fascynującą historię chyba najbardziej znanego na świecie polskiego reformatora teatru współczesnego – Jerzego Grotowskiego - przede wszystkim poczuli na własnej skórze zasady i metody pracy Wielkiego Mistrza w trakcie warsztatów.

Udział uczniów naszej szkoły w spektaklu „WIATR WOLNOŚCI” Teatru „Nie teraz” z Tarnowa

Udział uczniów naszej szkoły w spektaklu
„WIATR WOLNOŚCI”
Teatru „Nie teraz” z Tarnowa
7 LISTOPADA, ŚRODA, GODZ. 14.00.

Piętnasta, jubileuszowa edycja projektu CEMS Chanc

Szanowni Państwo,

w imieniu CEMS Club Warszawa, organizacji non-profit działającej przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, pragniemy zaprosić uczniów Państwa szkoły do udziału w piętnastej, jubileuszowej edycji projektu CEMS Chance, która odbędzie się w terminie 4-7 grudnia 2018 r. w Warszawie.

« [1] 2 3 4 5 z 18 stron »