Szanowni Państwo:

Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie

W związku ze zwiększającą się ilością uczniów i nauczycieli III LO w Opolu kierowanych na kwarantannę i nadzór epidemiologiczny w ostatnim czasie, mimo przejścia od wczoraj pracy szkoły na tryb hybrydowy

INFORMUJĘ  – NA PODSTAWIE POZYTYWNEJ OPINII PPIS W OPOLU

ORAZ ZGODY ORGANU PROWADZĄCEGO  SZKOŁĘ–

ŻE ZAWIESZAM ZAJĘCIA WE  WSZYSTKICH ODDZIAŁACH  PLO NR III W OPOLU

OD 21.10.2020.r  DO  30.10.2020r.

CO OZNACZA, ŻE W TYM OKRESIE ZAJĘCIA REALIZOWANE BĘDĄ W TRYBIE ZDALNYM

Na tę decyzję, która nie jest oczywiście dobrym  rozwiązaniem w odniesieniu do dydaktyki ( ale lepszego nie znamy) ani panaceum na rozszerzającą się pandemię, wpływają również informacje od uczniów o problemach z dojazdami do szkoły, powtarzających się dla całych rodzin kolejnych tygodni kwarantanny, ponieważ rodzeństwo i rodziny uczą się i pracują w różnych środowiskach, jak również stresie i napięciu wobec zagrożenia zakażeniem.

OD  ŚRODY  21 PAŹDZIERNIKA  DO PIĄTKU 30 PAŹDZIERNIKA WSZYSTKIE KLASY BĘDĄ REALIZOWAĆ ZAJĘCIA WEDŁUG HARMONOGRAMU, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE SZKOŁY; www.lo3.opole.pl    w zakładce „zdalne nauczanie”.

LEKCJE PROWADZONE BĘDĄ SYNCHRONICZNIE W APLIKACJI TEAMS ORAZ CZĘŚCIOWO INNYMI METODAMI PRACY NA ODLEGŁOŚĆ. Ogólne zasady pracy zdalnej w PLO nr III znajdziecie Państwo w zakładce „Covid- 19”

PROSZĘ RÓWNIEŻ NA BIEŻĄCO ŚLEDZIĆ ZASTĘPSTWA ze względu na sporą absencję nauczycieli.

Sprzęt – tylko  dla najbardziej potrzebujących uczniów ! ( laptop) można wypożyczyć w szkole, zgłaszając  się do sekretariatu.

JAK DO TEJ PORY, PROSZĘ O STAŁY KONTAKT  Z WYCHOWAWCAMI KLAS I DYREKCJĄ SZKOŁY PRZEZ     E – DZIENNIK.

ŻYCZĘ ZDROWIA

Dzisiaj jest środa, 21 październik 2020r,

Zwolnienia z zajęć WF

PROCEDURY UZYSKIWANIA ZWOLNIEŃ Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO