X

Ta strona używa cookie i innych technologii.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki internetowej.

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie
Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne

 
 

Dzisiaj jest sobota, 15 grudzień 2018r,

Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli

DYŻURY NAUCZYCIELI ZSO W OPOLU
W ROKU SZK. 2018/2019

 


Terminarz stałych dyżurów nauczycieli ZSO – rok szkolny 2018/2019

Prosimy również o udział w konsultacjach i wywiadówkach oraz umawianie się indywidualne na spotkania z nauczycielami.


1    Aksamit Joanna    Piątek – l. 2.- godz.: 8.50 - 9.35
3    Adamczyk Ewa     Wtorek – 10.30 – 10.50
4    Baucz-Malij Barbara    Czwartek – l. 5 – godz.: 11.40 – 12.35
5    Białokur Marek    Wtorek – l. 2. – godz.: 8.50 – 9.35
6    Branigan Aleksandra    Czwartek – l. 5 – godz.: 11.40 – 12.25
7    Chalińska Małgorzata    Poniedziałek - l. 3 – godz. 9.45 – 10.30
8    Chatys – Mandzyn Agnieszka    Czwartek – l. 4 – godz.: 10.50 – 11.35
9    Chotomska Agnieszka     Piątek – l. 7 – godz.: 13.25 – 14.10
10    Czura Danuta    Piątek – l. 3 – godz.: 9.45 – 10.30
11    Domańska Izabela    Środa – godz.: 12.25 – 13.00
12    Dorotnik-Kukielka Małgorzata    Środa – l. 6 - godz.: 12.35 – 13.20
13    Dziewulska Katarzyna    Piątek – godz.: 10.30 – 10. 50
14    ks. Dziedzic Tadeusz     Środa – l. 4 – godz.: 10.50 – 11.35
15    Duda Eliza    Piątek – l. 10 -  godz.: 15.55 -  16.40
16    El-Wanni Wioletta    Czwartek – l. 3 – godz.: 9.45 – 10.30
17    Gaj Dorota    Piątek – l. 7 – godz.: 13.25 – 14.10
18    Bąkowska Agnieszka     Piątek – godz.: 10.30 – 10.50
20    Jurzyca Damian    Środa – godz.: 10.30 – 11.30
21    Kosmala Monika    Środa – l. 3 – godz.: 9.45 – 10.30
22    Kowalczyk Krzysztof    Poniedziałek – l. 5 – godz.: 11.40 – 12.35
23    Krupińska Katarzyna    Poniedziałek – l. 3 – godz.: 9.45 – 10.30
24    Łapacz Maria    Poniedziałek – l. 8 – godz.: 14.15 – 15.00
25    Łapczyński Krzysztof    Czwartek: l. 6 – godz.: 12.35 – 13.20
Piątek: l. 8 – godz.: 14.15 – 15.00
26    Maksymczak-Stężowska Anna    Poniedziałek – l. 3 – godz.: 9.45 – 10.30
27    Malinowska-Nawrocka Zofia    Poniedziałek – l. 3 – godz.: 9.45 – 10.30
28    Marcinów Ryszard    Poniedziałek – l. 3 – godz.: 9.45 – 10.30
29    Maziakowska Agata    Środa – l. 7 – godz.: 13.25 – 14.10.
30    Mełech Krzysztof    Czwartek – l. 4 – godz.: 10.50 – 11.35
31    Maciejasz – Świątkiewicz Marta     Czwartek – godz.: 9.35 – 9.50
32    Parkitna-Stefaniak Jolanta    Środa – l. 6 – godz.: 12.35 – 13.20
32    Piechota Barbara    Wtorek – l. 4 – godz.: 10.50-11.35
34    Ratajczak  Iwona    Środa – l. 3 – godz.: 9.45 – 10.30
35    Raźniewska Joanna    Czwartek – l. 9 – godz.: 15.05 – 15.50
36    Sewińska  Beata    Poniedziałek – l. 5 – godz.: 11.40 – 12.25
38    Stecka Krystyna    Czwartek – l. 4 – godz.: 10.50 – 11.35
39    Stelmaszyk Dorota     Piątek – l. 2 – godz.: 8.50 – 9.35
40    Stojek Marzena    Środa – l. 2 – godz.: 8.50 – 9.35
41    Strzelczyk-Juszczak Justyna    Środa – l. 2 – godz.: 8.50 – 9.35
42    Szarzewicz Ewa    Czwartek – l. 5 – godz.: 11.40 – 12.25
43    Szczęsna-Domagała Anna     Wtorek – l. 2 – godz.: 8.50 – 9.35
44    Szymańska-Buscicchio Anna    Środa – godz.: 10.30 – 11.15
45    Szymański Marcin     Wtorek – l. 9 – godz.: 15.05 – 15.50
46    Szymczak Artur     Piątek – l. 7 – godz.:13.25 – 14.10
47    Szymczak Barbara     Poniedziałek – godz.: 15.00 – 16.00
48    Szymczyk Ewa    Poniedziałek – l. 9 – godz.: 15.05 – 15.50
49    Tarnowska Joanna    Wtorek – godz.: 10.30 – 11.15
50    Tesarowicz Anna    Piątek – l. 5 – godz.: 11.40 – 12.25
51    Wickiewicz Arkadiusz    Czwartek – l. 5 – godz.: 11.40 -12.25
52    Wiśniewska Beata     Wtorek – godz.: 10.30 – 10.50
53    Nowak Beata     Poniedziałek – godz.: 11.00 – 13.00
54    Zawadzka Magdalena    Wtorek – l. 8 - godz.: 14.15 – 15.00
55     Zgadzaj Katarzyna    Wtorek – l. 6 – godz.: 12.35 – 13.20


 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 4603426

© 2010 ZSO Opole