Szanowni Państwo, Uczniowie i Rodzice naszych uczniów,

dziękuję tym, którzy wzięli udział w spotkaniu w dniu 16 kwietnia.

Rada Pedagogiczna ZSO w Opolu została
zwołana na dzień 23 kwietnia 2019.

Przypominam, że w dniach od 18 do 23 kwietnia
trwają ferie świąteczne.

Nadal trwa akcja strajkowa, w której bierze udział większość nauczycieli naszej szkoły.

Życzę wszystkim spokojnych Świąt.

Dzisiaj jest wtorek, 23 kwiecień 2019r,

KELVION - KONKURS

Rok szkolny - 2017/2018

Konkurs KELVION "Pochwal się swoja wiedzą oraz zaangażowaniem, a zyskasz uznanie w oczach pracodawcy" - zadanie nr 4

W zakładce KELVION - KONKURS pojawiło się drugie zadanie konkursowe. Zapraszamy do spróbowania swoich sił w zmaganiach z analizą danych.

Konkurs KELVION "Pochwal się swoja wiedzą oraz zaangażowaniem, a zyskasz uznanie w oczach pracodawcy" - zadanie nr 3

Rok szkolny - 2016/2017

Konkurs KELVION "Pochwal się swoja wiedzą oraz zaangażowaniem, a zyskasz uznanie w oczach pracodawcy" - zadanie nr 2

Konkurs KELVION "Pochwal się swoja wiedzą oraz zaangażowaniem, a zyskasz uznanie w oczach pracodawcy" - zadanie nr 1

W zakładce KELVION - KONKURS pojawiło się pierwsze zadanie konkursowe. Zapraszamy do spróbowania swoich sił w zmaganiach z analizą danych.

Konkurs Kelvion - zadanie nr 4

Konkurs Kelvion - zadanie nr 3

Konkurs Kelvion - zadanie nr 2

Kelvion konkurs - aktualne wyniki

Konkurs Kelvion - zadanie nr 1

Ruszamy z konkursem organizowanym w ramach współpracy z firma KELVION Sp. z o.o. Właśnie zostało opublikowane zadanie nr 1.
Pobierz zadanie i spróbuj swoich sił.

Rekulamin konkursu "Pochwal się swoja wiedzą oraz zaangażowaniem, a zyskasz uznanie w oczach pracodawcy"

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowany przez firmę Kelvion Sp z.o.o. w ramach współpracy z naszą szkołą.
Proszę o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Liczba odwiedzin: 4919859