Szanowni Państwo.
Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie naszych Uczniów.

W związku z ogłoszeniem przez Ministra Edukacji Narodowej i Nauki rozporządzenia z dnia 23 października 2020 r. zmieniającego  rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19 informuję, że
nauka zdalna prowadzona będzie do 8 listopada 2020r.

Zasady wprowadzone w III LO dotyczące kształcenia na odległość od dnia 21.10. br. obowiązują nadal.

Na stronie www.lo3.opole.pl zamieszczone są plany lekcji oraz harmonogram koniecznych zmian.

Bardzo proszę o stały kontakt z wychowawcami, nauczycielami i dyrekcją szkoły poprzez e – dziennik.

Życzę zdrowia,
z poważaniem

Dzisiaj jest wtorek, 27 październik 2020r,

Rok szkolny - 2019/2020

O zasadach rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020

Szanowni Państwo, Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych,

w celu usprawnienia procesu informowania o rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020 przekazuję w załączeniu specjalny plakat przygotowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Niektórzy z Państwa mogli go już wcześniej otrzymać od swojego kuratora oświaty. Uprzejmie proszę, aby plakat został umieszczony w widocznym miejscu i był dostępny dla grupy uczniów zainteresowanych przyszłoroczną rekrutacją.

Rok szkolny - 2017/2018

Reforma Edukacji