W dniach: 23.12.2019 - 03.01.2020

Konkursy - dla chętnych

Rok szkolny - 2017/2018

Konkurs KELVION

W zakładce KELVION - KONKURS pojawiło się drugie zadanie konkursowe. Zapraszamy do spróbowania swoich sił w zmaganiach z analizą danych.

Konkurs KELVION

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości i suwerenności

Szanowni Dyrektorzy
publicznych przedszkoli i szkół
w Opolu

Po raz kolejny pragniemy zwrócić szczególną uwagę na 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości i suwerenności. W wydarzenia te powinny włączyć się wszystkie opolskie przedszkola i szkoły. Pamięć o okolicznościach wydarzeń z 1918 r. chcielibyśmy połączyć z refleksją na temat ich obrazu w świadomości dzieci i młodzieży.

Opolska Liga Robotów - Robo Elektryk Day 2018

Serdecznie zapraszamy na czwarte zawody w czwartym sezonie Opolskiej Ligi Robotów.

Zawody Robo Elektryk Day 2018 zostaną zorganizowane przez Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu i odbędą się 21 marca 2018 roku.

Opolska Liga Robotów - Robo Elektryk Day 2018

IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Talent za Talent"

Szanowna Dyrekcjo,

chcielibyśmy przypomnieć o możliwości zgłoszenia się Maturzystów z Państwa szkoły do uczestnictwa w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Talent za Talent" organizowanego przez Stowarzyszenie Cognitis.

Szanowni Państwo,

Instytut Prawa, Administracji i Ekonomii pragnie zaprosić Uczniów ostatniej i przedostatniej klasy szkoły średniej do udziału w pierwszej edycji Ogólnopolskiego Konkursu na projekt pt.: „Co chciałbym zmienić w Polsce? Prawo, administracja, ekonomia”. Kryteria konkursu są ogólne zatem i pole do zgłaszania pomysłów bardzo szerokie. Nagrodą główną są trzy „indeksy” na kierunki: prawo, administracja i ekonomia społeczna, ponadto nagrody książkowe i wyróżnienia.

VI Poligon Przedsiębiorczości

Poligon Przedsiębiorczości to nowoczesny projekt edukacyjny, który obejmuje zagadnienia z dziedziny ekonomii, biznesu i przedsiębiorczości. Organizatorami są nauczyciele, uczniowie oraz absolwenci LXIV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie. Celem inicjatywy jest szerzenie wiedzy ekonomicznej, promowanie postaw przedsiębiorczych oraz stworzenie platformy do spotkań i dyskusji dla młodych ludzi zainteresowanych tematyką gospodarczą.

KONKURS LITERACKI DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH pt.: „ŻYCZENIA DLA NIEPODLEGŁEJ”

Celem konkursu jest: propagowanie postaw patriotycznych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz kształtowanie poczucia świadomości narodowej i szacunku do Ojczyzny; popularyzacja wiedzy o historii Polski i zmaganiach narodu polskiego o niepodległość; upowszechnianie informacji o odzyskaniu przez Polskę niepodległości w listopadzie 1918 roku; kształtowanie pamięci o najważniejszych postaciach związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości i suwerenności; doskonalenie mowy ojczystej poprzez własny proces twórczy; ukazywanie różnych form obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

III turniej Opolskiej Ligi Robotów

Serdecznie zapraszamy na III turniej Opolskiej Ligi Robotów, który odbędzie się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Prudniku, ul. Gimnazjalna 2 w dniu 28 lutego 2017 r.

« [1] 2 3 4 5 z 15 stron »