Szanowni Państwo.
Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie naszych Uczniów.

W związku z ogłoszeniem przez Ministra Edukacji Narodowej i Nauki rozporządzenia z dnia 23 października 2020 r. zmieniającego  rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19 informuję, że
nauka zdalna prowadzona będzie do 8 listopada 2020r.

Zasady wprowadzone w III LO dotyczące kształcenia na odległość od dnia 21.10. br. obowiązują nadal.

Na stronie www.lo3.opole.pl zamieszczone są plany lekcji oraz harmonogram koniecznych zmian.

Bardzo proszę o stały kontakt z wychowawcami, nauczycielami i dyrekcją szkoły poprzez e – dziennik.

Życzę zdrowia,
z poważaniem

Dzisiaj jest wtorek, 27 październik 2020r,

Konkursy - dla chętnych

Rok szkolny - 2019/2020

XVII Ogólnopolski Konkurs na Esej

Życie codzienne w czasach koronawirusa - konkurs na pamiętniki

Czy Twoje życie zmienia się na skutek pandemii koronawirusa? Jak wpływa ona na Twoją pracę, sytuację finansową, warunki mieszkaniowe i całą rodzinę? Jak radzisz sobie z codziennymi sprawami i ograniczaniem kontaktów społecznych? Opowiedz nam o tym.

POKAŻ SWOJĄ PASJĘ WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE NOWOCZESNY PATRIOTYZM

Znasz młodego społecznika? Zgłoś go!

Nagroda jest przyznawana osobom o cechach charakterystycznych dla Macieja Frankiewicza: odważnym, niezłomnym, kochającym Ojczyznę, prawym i uczciwym, życzliwym, optymistom.

Literacki Fenix 2020

IV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O PRAWIE WYBORCZYM

Regulamin Szkolnego Konkursu na Prezentację Multimedialną

XVI Ogólnopolski Konkurs na Esej

Rok szkolny - 2017/2018

Konkurs KELVION

W zakładce KELVION - KONKURS pojawiło się drugie zadanie konkursowe. Zapraszamy do spróbowania swoich sił w zmaganiach z analizą danych.

Konkurs KELVION

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości i suwerenności

Szanowni Dyrektorzy
publicznych przedszkoli i szkół
w Opolu

Po raz kolejny pragniemy zwrócić szczególną uwagę na 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości i suwerenności. W wydarzenia te powinny włączyć się wszystkie opolskie przedszkola i szkoły. Pamięć o okolicznościach wydarzeń z 1918 r. chcielibyśmy połączyć z refleksją na temat ich obrazu w świadomości dzieci i młodzieży.

« [1] 2 3 4 5 z 16 stron »