OD 16.07. DO 16.08.2019

W GODZINACH:

Dzisiaj jest poniedziałek, 22 lipiec 2019r,

Rok szkolny - 2017/2018

Finał Mistrzostw Opola Szkół Gimnazjalnych w koszykówce dziewcząt.

10 stycznia 2017r odbył się na hali sportowej PLO nr IX w Opolu przy ul. Oleskiej 68 Finał Mistrzostw Opola Szkół Gimnazjalnych w koszykówce dziewcząt. Reprezentacja naszego gimnazjum zdobyła 3 miejsce - brązowy medal !!!

Prezydent Opola uhonorował najlepszych sportowców

Co decyduje o sukcesie w sporcie? Talent czy praca? Sam talent to zdecydowanie za mało. Sukces sportowy odnoszą tylko ci zawodnicy, którzy postanowili ciężko i systematycznie pracować. Czy warto tak się poświęcać? Wylewać pot na treningach, kiedy inni błogo odpoczywają? Zwycięstwo, medal, nowy rekord, to dla zawodnika najlepsza zapłata za lata poświęcenia i wyrzeczeń. Najlepsi sportowcy z naszej szkoły otrzymali jednak jeszcze inną, finansową zapłatę, za sukcesy sportowe na szczeblu ogólnopolskim. Czwórka licealistów otrzymała z rąk Prezydenta Opola roczne stypendium sportowe.

Medale naszych narciarzy na zawodach w Zieleńcu

Mroźna pogoda nie przeszkodziła w rozegraniu Mistrzostw Opola Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie Alpejskim, które odbyły się 2 marca 2018 r. na stokach urokliwego Zieleńca.

Wspaniałe sukcesy uczennicy kl. II g B Amelii Konfisz

Wspaniałe sukcesy uczennicy kl. II g B - Amelii Konfisz, młodej mistrzyni Judo.

Złota trójka gimnazjalistów w Badmintonie!!!

Mateusz Zieliński, Maciej Durlik i Aleksander Czajka - Mistrzami Opola Szkół Gminazjalnych w Badmintonie. Chłopcy mierzyli się ze świetnymi drużynami z PG nr 8 i PG nr 7.

BADMINTONISTKI MISTRZYNIAMI OPOLA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Kolejny złoty sukces naszego żeńskiego zespołu. Alicja Sierakowska, Karolina Kopka (narybek;))) i Justyna Nadbrzeżna zdobyły złoty medal na Mistrzostwach Opola. Dziewczyny zmiotły konkurencje przechodząc jak burza do finału by zwyciężyć z bardzo dobrymi zespołami ze "Staszica" i "Ekonoma". Dziewczyny długo przygotowywały się do zawodów i osiągneły sukces.

SIATKARZE MISTRZAMI OPOLA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Ogromnym sukcesem zakończyły się zmagania naszych siatkarzy w Mistrzostwach Opola Szkół Ponadgimnazjalnych. Chłopcy po świetnych występach w fazie grupowej i ćwierćfinałowej dotarli do finału gdzie bez straty seta pokonali drużyny z PLO nr 1, ZSEkonomicznych oraz ZSElektrycznych zdobywając ZŁOTY MEDAL!!!!

I miejsce w Mistrzostwach Opola w Szachach Drużynowo!

Publiczne Gimnazjum nr 9, 9 listopada w Opolu zajęło I miejsce w Mistrzostwach Opola w Szachach Drużynowo!

Srebrny medal sztafety przełajowej dziewcząt na Mistrzostwach Województwa

29 września w Opolu odbyły się Mistrzostwa Opola w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Ogromny sukces zanotowały nasze licealistki zdobywając tytuł mistrzowski! Sukces tym większy, że w pokonanym polu pozostawiły faworytki tej imprezy (trzykrotne mistrzynie województwa z ostatnich lat), drużynę PLO VI.

Dominika Kowalska i Rafał Polak obronili tytuły Mistrzów Województwa w biegach przełajowych

Lasocice to niewielka miejscowość w powiecie nyskim, która corocznie jest miejscem rozgrywania Mistrzostw Województwa Opolskiego w Biegach Przełajowych. Na doskonale przygotowanej, typowo przełajowej trasie doskonale zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Dominika Kowalska (3b) (podobnie jak rok temu) zwyciężyła w kategorii dziewcząt na dystansie 2 km a Rafał Polak (2d), obronił wywalczony w ubiegłym roku, tytuł mistrzowski na dystansie 2,5 km w kategorii chłopców. Na najniższym stopniu podium w kategorii szkół gimnazjalnych stanął Aleksander Czajka (2gA).

« [1] 2 3 4 5 z 12 stron »