X

Ta strona używa cookie i innych technologii.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki internetowej.

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie
Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne

 
 

Dzisiaj jest środa, 14 listopad 2018r,

Zastępstwa bieżące

Zastępstwa

Zmiany i informacje o zastępstwach proszę sprawdzać na tablicy informacyjnej na parterze szkoły.

 

ŚRODA – 14.11.2018r.

Mełech Krzysztof
L. 1    1B  – p. Ostrowski Krzysztof - zast
L. 2    2D  – p. Ostrowski Krzysztof - zast
L. 3    1C  – p. Ostrowski Krzysztof - zast

El-Wanni Wioletta     od L.4
L. 4    2C  – wyjście na politechnikę
L. 5    2C  – wyjście na politechnikę
L. 6    2B  – p. Tesarowicz Anna - matematyka – zast.
L. 7    2B  – p. Dorotnik-Kukielka Małgorzata – chemia – zada

Chalińska Małgorzata
L. 6    3D  – zajęcia odwołane
L. 7    2E  – zajęcia odwołane

Szarzewicz Ewa
L. 4    3gA  – p. Chatys-Mandzyn Agnieszka – całość
L. 5    3gB  – p. Chatys-Mandzyn Agnieszka – całość



CZWARTEK – 15.11.2018r.

Mełech Krzysztof
L. 1    2D  – p. Ostrowski Krzysztof – zast.
L. 2    3D  – zajęcia odwołane
L. 3    3D  – zajęcia odwołane
L. 5    1C  – p. Stojek Marzena
L. 6    1D  – zajęcia odwołane
L. 7    2D  – zajęcia odwołane
L. 8    2D  – zajęcia odwołane

Stelmaszyk Dorota
L. 1    3gB  – p. Aksamit Joanna
L. 2    3gB  – p. Aksamit Joanna
L. 3    1A  – p. Aksamit Joanna
L. 4    1A  – p. Aksamit Joanna
L. 6    3A  – p. Branigan Aleksandra
L. 7    2A  – p. Branigan Aleksandra

Kosmala Monika
L. 1    1C  – zajęcia odwołane
L. 2    3B  – p. Dorotnik-Kukielka Małgorzata – chemia – zada
L. 3    3gA  – p. Nowak Beata – psycholog – zast.
L. 4    2E  – p. Szczęsna-Domagała Anna - j.polski – zast.

Chalińska Małgorzata
L. 6    2A  – zajęcia odwołane
L. 8    1C  – zajęcia odwołane
L. 9    3C  – zajęcia odwołane
L. 10    3C  – zajęcia odwołane

Wickiewicz Arkadiusz
L. 1    2A  – zajęcia odwołane
L. 2    3A  – p. Joanna Raźniewska – podstawy prawa – zast.
L. 3    3A  – p. Joanna Raźniewska – podstawy prawa – zast.
L. 4    1D  – p. Gaj Dorota - j.polski – zast.
L. 7    1C  – p. Stojek Marzena – za L. 9 – gr 2

Szarzewicz Ewa
L. 2    1LO  – p. Maksymczak-Stężowska Anna
L. 3    2LO  – p. Maksymczak-Stężowska Anna
L. 4    3gA  – p. Czura Danuta – całość
L. 6    3gB  – p. Chatys-Mandzyn Agnieszka – całość
L. 7    3gB  – p. Chatys-Mandzyn Agnieszka – całość

Stecka Krystyna
L. 3    1E  – p. Dorotnik-Kukielka Małgorzata – chemia – zast.
L. 5    1B  – p. Branigan Aleksandra – zast.
L. 6    2B  – p. Malinowska-Nawrocka Zofia / p. Marcinów Ryszard – za L. 7
L. 7    2E  – zajęcia odwołane









 
ŚRODA – 18.10.2017r.

Dorotnik-Kukielka Małgorzata
Lekcja     5    2gB    p. Wickiewicz Arkadiusz – wos – zast.        
Lekcja     6    3gA    p. Zgadzaj Katarzyna – całość         
Lekcja     7    3gA    p. El-Wanni Wioletta – całość         
Lekcja     8        zajęcia odwołane        

Ratajczak Iwona
Lekcja     3    1C    p. El-Wanni Wioletta – biologia – za kl. 2C        
Lekcja     4    1C    p. Szczęsna-Domagała Anna - j.polski – za kl. 2B        
Lekcja     6    1A    p. Bartodziej Ewa – matematyka – zada         

Maksymczak-Stężowska Anna
Lekcja     3    1LO    zajęcia odwołane        
Lekcja     4    2C    wycieczka        
Lekcja     5    2C    wycieczka         

Skoczylas Maciej
Lekcja     1    1A    zajęcia odwołane        
Lekcja     3    2gA    p. Wickiewicz Arkadiusz – wos – zast.        
Lekcja     5    1C    p. Białokur Marek – historia – zast.        
Lekcja     6    1C    zajęcia odwołane         
Lekcja     7    3A    p. Stecka Krystyna – wos – zast.         
Lekcja     8    ind    zajęcia odwołane         
Lekcja     9    3A    zajęcia odwołane         

Jędrzejewska Katarzyna
Lekcja     2    3gA    p. Malinowska-Nawrocka Zofia – zast.        
Lekcja     3    3gA    p. Malinowska-Nawrocka Zofia – zast.            

Czura Danuta
Lekcja     1    2gA    zajęcia odwołane        
Lekcja     3    3B    p. Chudzia Krystyna – całość             
Lekcja     4    3B    p. Chudzia Krystyna – całość             
Lekcja     5    3gB    p. Jurzyca Damian – plastyka – zast.             
Lekcja     6    2B    wycieczka         

Stelmaszyk Dorota
Lekcja     4    3C    p. Aksamit Joanna        
Lekcja     5    3C    p. Aksamit Joanna        
Lekcja     6    3B    p. Aksamit Joanna        
Lekcja     7    3B    p. Aksamit Joanna        

Joanna Raźniewska
Lekcja     1    2LO    zajęcia odwołane        
Lekcja     2    2LO    zajęcia odwołane        

Branigan Aleksandra
Lekcja     2    3gB    p. Aksamit Joanna        
Lekcja     3    3gB    p. Aksamit Joanna        
Lekcja     4    3A    p. Marcinów Ryszard        
Lekcja     5    3A    p. Marcinów Ryszard        


 
 

Liczba odwiedzin: 4530808

© 2010 ZSO Opole