Szanowni Państwo.
Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie naszych Uczniów.

W związku z ogłoszeniem przez Ministra Edukacji Narodowej i Nauki rozporządzenia z dnia 23 października 2020 r. zmieniającego  rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19 informuję, że
nauka zdalna prowadzona będzie do 8 listopada 2020r.

Zasady wprowadzone w III LO dotyczące kształcenia na odległość od dnia 21.10. br. obowiązują nadal.

Na stronie www.lo3.opole.pl zamieszczone są plany lekcji oraz harmonogram koniecznych zmian.

Bardzo proszę o stały kontakt z wychowawcami, nauczycielami i dyrekcją szkoły poprzez e – dziennik.

Życzę zdrowia,
z poważaniem

Dzisiaj jest wtorek, 27 październik 2020r,

WIFI

Rok szkolny - 2010/2011

Zmiany w działaniu szkolnej sieci WIFI

Z dniem 05.01.2011r. szkolna sieć bezprzewodowa zaczyna funkcjonować na nowych zasadach.

WIFI w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Opolu

Zasady funkcjonowania sieci bezprzewodowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Opolu