Szanowni Państwo, Uczniowie i Rodzice naszych uczniów,

dziękuję tym, którzy wzięli udział w spotkaniu w dniu 16 kwietnia.

Rada Pedagogiczna ZSO w Opolu została
zwołana na dzień 23 kwietnia 2019.

Przypominam, że w dniach od 18 do 23 kwietnia
trwają ferie świąteczne.

Nadal trwa akcja strajkowa, w której bierze udział większość nauczycieli naszej szkoły.

Życzę wszystkim spokojnych Świąt.

Dzisiaj jest wtorek, 23 kwiecień 2019r,

Projekty unijne - [archiwum]

Rok szkolny - 2017/2018

Wychować człowieka mądrego

Drodzy Rodzice,
Poszukując sposobów, dzięki którym nasza szkoła będzie stawała się dla Naszych Uczniów, dla Was, jako ich Rodziców oraz dla nas, Nauczycieli, coraz bardziej przyjaznym miejscem, w którym Każdy Uczeń będzie miał możliwość odkrycia w sobie i rozwijania swoich zdolności oraz predyspozycji, w zgodzie ze swoimi możliwościami, potrzebami i zainteresowaniami, chcielibyśmy zachęcić Was do zaakceptowania i wsparcia naszych działań we wprowadzeniu do naszej szkoły wyjątkowej metody zindywidualizowanej pracy
z każdym uczniem, którą określa się mianem tutoringu.

STAŻE ZAWODOWE DLA LICEALISTÓW 2017-2018

Zachęcamy uczniów klas I i II LICEUM do udziału w projekcie pn. „Opolskie Szkolnictwo Zawodowe bliżej rynku pracy 2”. Projekt oferuje udział w płatnych stażach zawodowych (podczas ferii zimowych i ostatnie dwa tygodnie czerwca) oraz stażach połączonych z certyfikowanym kursem zawodowym (okres marzec-kwiecień).

„Odkrywcy Sekretów Nauki”

SZKOŁA UCZESTNICZNY W PROJEKCIE
" ODKRYWCY SEKRETÓW NAUKI AO - WZROST KOMPETENCJI UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH NA OBSZARZE AGLOMERACJI OPOLSKIEJ"

Rok szkolny - 2016/2017

STAŻE ZAWODOWE DLA LICEALISTÓW

INFORMACJE O PROJEKCIE „ODKRYWAMY SEKRETY NAUKI” Gimnazjum

INFORMACJE O PROJEKCIE „ODKRYWAMY SEKRETY NAUKI” LICEUM

Rok szkolny - 2014/2015

Gimnazjalna akademia – program rozwojowy szkół gimnazjalnych Miasta Opola

Dot. realizacji Projektu „Gimnazjalna akademia – program rozwojowy szkół gimnazjalnych Miasta Opola”
Nr POKL.09.01.02-16-023/14
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską
ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Uwaga Uczniowie Liceum

Trwa rekrutacja uczestników projektu pn.: „Program rozwojowy liceów ogólnokształcących miasta Opola”.

Zakwalifikowani do odbycia stażu

Staże zawodowe dla uczniów liceów Miasta Opola - EDYCJA II

Zapraszam do udziału w projekcie "Staże zawodowe dla uczniów liceów ogólnokształcących Miasta Opola - II edycja". Liczba stażystów w projekcie wynosi 7 osób. W przypadku braku wystarczającej liczby chętnych w stażach mogą wziąć udział także uczniowie klas pierwszych. Jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z regulaminami naboru oraz wypełnij i oddaj do dnia 25.05.2015r. (do wychowawcy klasy) następujące dokumenty: formularz zgłoszenia udziału, ankieta wstępna, dane uczestnika biorącego udział w projekcie, oświadczenie uczestnika projektu, deklaracja uczestnictwa oraz oświadczenie o adresie i numerze konta. Wszystkie dokumenty muszą być podpisane przez uczestnika projektu i jego rodzica/opiekuna prawnego, niezależnie od tego, czy uczestnik jest pełnoletni, czy nie. Informacje na temat projektów znajdują się także na tablicy doradcy zawodowego.

« [1] 2 3 z 3 stron »

Liczba odwiedzin: 4919832