Szanowni Państwo,

użytkownicy naszej strony internetowej,

bardzo przepraszamy za niedogodności związane z zamianą czcionek i zmianami zapisów –

spowodowane jest to starym programem i prosząc o cierpliwość,

informujemy o przygotowywanej nowej formie strony www. Opolskiej Trójki.

UWAGA !

W DNIACH: 14.07. - 30.07. 2020r. SEKRTARIAT PLO III BĘDZIE NIECZYNNY.

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE ZAŁATWIENIE EWENTUALNYCH SPRAW.

Dzisiaj jest niedziela, 12 lipiec 2020r,

Uniwewrsytet Medyczny Wrocław

Szanowni Państwo,

Pandemia niestety nie pozwoliła nam zaprosić uczniów klas maturalnych w mury uczelni. Dlatego wychodzimy na spotkanie do internetu. Jeśli w Państwa szkole znajdują się klasy biologiczno-chemiczne, ratownicze lub inne, które mogą być zainteresowane kierunkami medycznymi, to prosimy o udostępnienie im informacji o Dniu Otwartym Online.

Termin: wtorek 26 maja 2020 r. w godz. 10.00-14.30

Miejsce: Profil na Facebooku –   Rekrutacja Uniwersytet Medyczny Wrocław <https://www.facebook.com/rekrutacjaumedwroc/>

Szczegóły techniczne:

Dzień Otwarty będzie miał formę pojawiających się na Facebooku postów, prezentujących najważniejsze informacje dotyczące Uniwersytetu.

Większość będzie dawała możliwość zadawania pytań, przez godzinę od ich ukazania się (oznaczone w harmonogramie Q&A).

Część będzie kierowała na osobne profile organizacji czy jednostek uczelni, gdzie będzie można poszerzyć informacje.

Na godzinę dyskusje przeniosą się do specjalnie utworzonych grup poszczególnych wydziałów.

Planowany program:

10.00 – Oficjalne otwarcie

10.10 – „Naszą pasją jest życie” – najważniejsze informacje o uczelni

10.30 – Jednostki ogólnouczelniane: Biblioteka Główna, Centrum Symulacji Medycznej, Akademickie Biuro Karier Q&A

11.00 – Przegląd Organizacji Studenckich Q&A

12.00 – Ogólne zasady rekrutacji dla obcokrajowców Q&A   i Polaków

12.30 – Akademiki i stypendia Q&A

13.00 – Program Erasmus Q&A

13.30 – Otwarcie dyskusji w grupach wydziałów:

– komisje rekrutacyjne Q&A

– studenci z każdego kierunku Q&A

– organizacje studenckie związane z wydziałem Q&A

– inne atrakcje

14.00 – Konkurs z nagrodami

14.30 – Muzyczne zakończenie

Q&A – możliwość zadawania pytań przez godzinę od ukazania się posta.

Zastrzegamy, że może jeszcze nieco ewoluować.

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku <https://www.facebook.com/events/1516470521867076/>  .

W wydarzeniu będą pojawiały się zapowiedzi dodatkowych atrakcji przygotowywanych na Instagramie uczelni i profilach organizacji studenckich.