Szanowni Państwo,

użytkownicy naszej strony internetowej,

bardzo przepraszamy za niedogodności związane z zamianą czcionek i zmianami zapisów –

spowodowane jest to starym programem i prosząc o cierpliwość,

informujemy o przygotowywanej nowej formie strony www. Opolskiej Trójki.

UWAGA !

W DNIACH: 14.07. - 30.07. 2020r. SEKRTARIAT PLO III BĘDZIE NIECZYNNY.

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE ZAŁATWIENIE EWENTUALNYCH SPRAW.

Dzisiaj jest niedziela, 12 lipiec 2020r,

REKRUTACJA 2020/2021

Drodzy Ósmoklasiści, Rodzice i Opiekunowie!

Minister Edukacji Narodowej przedstawił dzisiaj PROJEKT HARMONOGRAMU rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021.
Ustalony przez Ministra harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży dostosowany jest do zmienionego terminu tegorocznego egzaminu ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez okręgowe komisje egzaminacyjne (do 31 lipca).

Zachęcamy do zapoznania się z tym projektem na stronie
https://www.gov.pl/web/edukacja/terminy-rekrutacji-do-szkol-ponadpodstawowych-na-rok-szkolny-2020-2021 .

Ostateczne terminy rekrutacji opublikujemy na stronie szkoły po podaniu ich przez Ministra Edukacji Narodowej.