Szanowni Państwo, Uczniowie i Rodzice naszych uczniów,

dziękuję tym, którzy wzięli udział w spotkaniu w dniu 16 kwietnia.

Rada Pedagogiczna ZSO w Opolu została
zwołana na dzień 23 kwietnia 2019.

Przypominam, że w dniach od 18 do 23 kwietnia
trwają ferie świąteczne.

Nadal trwa akcja strajkowa, w której bierze udział większość nauczycieli naszej szkoły.

Życzę wszystkim spokojnych Świąt.

Dzisiaj jest wtorek, 23 kwiecień 2019r,

Uczennica III LO w Opolu stypendystką „Cambridge cLASs”!

to konkurs stypendialny kierowanym do uczniów I klas polskich szkół ponadgimnazjalnych. Każdego roku dwójka laureatów otrzymuje stypendia ufundowane przez Leysin American School (LAS) w Szwajcarii, które pokrywają koszty dwuletniego cyklu nauki, zakwaterowania i wyżywienia w LAS. Stypendyści kończą szkołę średnią, zdając maturę miedzynarodową IB (International Baccalaureate), która ma na celu przygotowanie uczniów do podjęcia nauki na najlepszych uczelniach na świecie. Laureat trzeciej nagrody zostaje zaproszony do udziału w LAS edge, trzytygodniowym programie szkoły letniej w Szwajcarii.

Organizatorem konkursu jest Cambridge University PolishSociety (CU PolSoc).

Tegoroczną laureatką została Maria Szuster, uczennica klasy I e - „lekarskiej” opolskiej Trójki, która od sierpnia  będzie kontynuowała naukę w Szwajcarii.

Liczba odwiedzin: 4919830