OD 16.07. DO 16.08.2019

Dzisiaj jest poniedziałek, 22 lipiec 2019r,

Projekty unijne - [archiwum]

STAŻE ZAWODOWE DLA LICEALISTÓW 2017-2018

Zachęcamy uczniów klas I i II LICEUM do udziału w  projekcie pn. „Opolskie Szkolnictwo Zawodowe bliżej rynku pracy 2”. Projekt oferuje udział w płatnych stażach zawodowych (podczas ferii zimowych i ostatnie dwa tygodnie czerwca) oraz stażach połączonych z certyfikowanym kursem zawodowym (okres marzec-kwiecień). Można się starać o udział w stażach dla: baristów (ukończone do stycznia 2018 r. 18 lat), florystów, grafików komputerowych oraz staż w biurze.

W załacznikach deklaracje do wypełnienia i oddania do p. Branigan.

deklaracja dla osoby pełnoletniej [ pobierz ]

deklaracja i osoby niepełnoletniej [ pobierz ]

regulamin [ pobierz ]

załącznik do regulaminu nr 3 [ pobierz ]