OD DNIA 16 LIPCA 2018

Dzisiaj jest piątek, 20 lipiec 2018r,

MATURA 2018

ODBIÓR ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI OD
3 LIPCA 2018, GODZ.10.00.

LOGINY I HASŁA DO ODCZYTU WYNIKÓW MATURY DO ODBIORU W SEKRETARIACIE SZKOŁY (WYNIKI NA STRONIE OKE WROCŁAW W SERWISIE MATURZYSTY OD 3 LIPCA).

ŚWIADECTWO DOJRZAŁOŚCI MOŻE ODEBRAĆ MATURZYSTA LUB UPOWAŻNIONA PRZEZ NIEGO DOROSŁA OSOBA.

UPOWAŻNIAM PANA (PANIĄ)………………………………………………………….
LEGITYMUJĄCEGO SIĘ DOWODEM OSOBISTYM NR……………………………… DO ODBIORU MOJEGO ŚWIADECTWA DOJRZAŁOŚCI W III LO W OPOLU.

DATA                                                                                                                       PODPIS