Szanowni Państwo,
w oparciu o dane przekazane na stronie MEiN

informuję, że formuła edukacji na odległość będzie prowadzona nadal na dotychczasowych zasadach.  terminarz:
wystawienie ocen przewidywanych do 18.12.20.
ferie świąteczne 23.12. 20. – 3.01.21.
ferie zimowe 4.01. - 17.01.21
klasyfikacja 28.01.21.

Ponieważ pracownicy szkoły pracują również zdalnie, zapraszamy więc do kontaktu poprzez e – dziennik, e- mail, telefon.

Życzę zdrowia

Dzisiaj jest piątek, 04 grudzień 2020r,

Konkursy - dla chętnych

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości i suwerenności

Szanowni Dyrektorzy
publicznych przedszkoli i szkół
w Opolu

Po raz kolejny pragniemy zwrócić szczególną uwagę na 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości i suwerenności. W wydarzenia te powinny włączyć się wszystkie opolskie przedszkola i szkoły. Pamięć o okolicznościach wydarzeń z 1918 r. chcielibyśmy połączyć z refleksją na temat ich obrazu w świadomości dzieci i młodzieży.

W związku z powyższym, zobowiązujemy Państwa do rozpropagowania wśród uczniów i nauczycieli niżej wymienionych konkursów:

1. Konkurs plastyczny dla przedszkoli na pracę plastyczną pt. „Moja Ojczyzna";
  2. Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych (klasy I-III) na plakat pt. „100-lecie Niepodległej Polski";
  3. Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VII) i gimnazjów na plakat pt. „Symbole Niepodległej Polski";
  4. Konkurs literacki dla uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VII) i gimnazjów pt. „Życzenia dla Niepodległej";
  5. Konkurs plastyczny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych na pracę plastyczną pt. „Ludzie i symbole Niepodległej";
  6. Konkurs literacki dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pt. „Życzenia dla Niepodległej".

Regulaminy ww. konkursów oraz wszelkie niezbędne informacje znajdą Państwo w załączeniu.

Regulamin konkurs literacki szkoły podstawowe IV-VII i uczniowie gimnazjów
[ pobierz ]

Regulamin konkurs literacki szkoły ponadgimnazjalne
[ pobierz ]

Regulamin szkoły podstawowe IV-VII i uczniowie gimnazjów konkurs plastyczny
[ pobierz ]

Regulamin szkoły ponadgimnazjalne konkurs plastyczny
[ pobierz ]

Z uwagi na zbliżający się termin składania prac konkursowych, prosimy o zaangażowanie Państwa nauczycieli do tego by dzieci i młodzież licznie przystąpiły do udziału w organizowanych przedsięwzięciach.

Irena Koszyk
Naczelnik