W dniach: 23.12.2019 - 03.01.2020

sekretariat szkoły będzie nieczynny

Dzisiaj jest poniedziałek, 16 grudzień 2019r,

Medale naszych narciarzy na zawodach w Zieleńcu

Mroźna pogoda nie przeszkodziła w rozegraniu Mistrzostw Opola Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie Alpejskim, które odbyły się 2 marca 2018 r. na stokach urokliwego Zieleńca.

W zawodach wystartowało 9 reprezentantów naszego liceum. Największy sukces odniosła  Olga Kowalczyk (z klasy 2 c), która zwyciężyła w rywalizacji kobiet. Srebrny medal w slalomie mężczyzn wywalczył Franek Matejka a brąz w tej konkurencji  zdobył  Paweł Piłat (obaj z klasy 2d).

Pozostali nasi reprezentanci : Martyna Łukaszyk (3 e), Alicja Sierakowska (3b), Alex Wrzosek (3b), Adam Karpinski (2d), Andrzej Sługocki (1b) i Pascal Parack (1b).