W dniach: 23.12.2019 - 03.01.2020

sekretariat szkoły będzie nieczynny

Dzisiaj jest poniedziałek, 16 grudzień 2019r,

Rankingi

WOJEWÓDZKA UROCZYSTOŚĆ PODSUMOWANIA WYNIKÓW XX OGÓLNOPOLSKIEGO RANKINGU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH PERSPEKTYWY 2018

WOJEWÓDZKA UROCZYSTOŚĆ PODSUMOWANIA WYNIKÓW
XX OGÓLNOPOLSKIEGO RANKINGU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
PERSPEKTYWY 2018

Na zaproszenie Wojewody Opolskiego. Pana Adriana Czubaka oraz Opolskiego Kuratora Oświaty, Pana Michała Sieka, w Sali im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego, w dniu 15 lutego 2018 r. odbyło się spotkanie najlepszych szkół Opolszczyzny – liceów i techników – wyróżnionych w tegorocznym rankingu.

Nasza szkoła, reprezentowana przez Panią Dyrektor Joannę Raźniewską oraz uczniów klasy II d, Maksymilina Kasperka i Rafała Polaka, odebrała pamiątkowe tableau, za wyjątkowe osiągnięcie, jakim jest znalezienie się opolskiej Trójki w gronie 20 najlepszych liceów rankingu XX – lecia oraz zwycięstwo w zestawieniu liceów całego regionu, z wysokim, 24 miejscem w kraju.