OD 16.07. DO 16.08.2019

Dzisiaj jest poniedziałek, 22 lipiec 2019r,

Projekty unijne - [archiwum]

Uwaga Uczniowie Liceum

Trwa rekrutacja uczestników projektu pn.: „Program rozwojowy liceów ogólnokształcących miasta Opola”.

Zakres wsparcia w ramach projektu obejmuje organizację:

1. Zajęć w zakresie doradztwa i poradnictwa edukacyjno-zawodowego – 1 grupa (15 uczniów)
  2. Zajęć w zakresie rozwoju kompetencji kluczowych. Komunikowanie się w języku ojczystym – zajęcia teatralne – 1 grupa (10 uczniów)
  3. Zajęć w zakresie rozwoju kompetencji kluczowych. Komunikowanie się w języku ojczystym – warsztaty z ekspozycji publicznej - 1 grupa (10 uczniów)
  4. Zajęć w zakresie rozwoju kompetencji kluczowych. Myślenie matematyczne i umiejętność rozumowania w kategoriach nauk przyrodniczychzajęcia z matematyki – 1 grupa (20 uczniów)
  5. Zajęć w zakresie rozwoju kompetencji kluczowych. Myślenie matematyczne i umiejętność rozumowania w kategoriach nauk przyrodniczychzajęcia z biologii – 1 grupa (20 uczniów)
  6. Zajęć w zakresie rozwoju kompetencji kluczowych. Umiejętność uczenia się – 1 grupa (20 uczniów)
  7. Wsparcie i opieka psychologiczno – pedagogiczna – 1 grupa (10 uczniów)

Nabór trwa do 25 września !!!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w zajęciach proszę o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa oraz pobranie druków Deklaracji w sekretariacie szkoły lub bezpośrednio ze strony internetowej <http://www.plo6-opole.pl/plo6/14-15/projekt14-15/projekt14-15.html> .

Wyjaśnień i odpowiedzi na pytania udzieli koordynator projektu – mgr Maciej Skoczylas (pokój nauczycielski)

Regulamin uczestnictwa [ pobierz ]

Formularz zgłoszenia [ pobierz ]