OD 16.07. DO 16.08.2019

Dzisiaj jest środa, 21 sierpień 2019r,

Projekty unijne - [archiwum]

Staże zawodowe dla uczniów liceów Miasta Opola - EDYCJA I

Zapraszam do udziału w projekcie "Staże zawodowe dla uczniów liceów ogólnokształcących Miasta Opola". Liczba stażystów w projekcie wynosi 7 osób. W przypadku braku wystarczającej liczby chętnych w stażach mogą wziąć udział także uczniowie klas pierwszych.  Jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z regulaminami naboru oraz wypełnij i oddaj do dnia 25.05.2015r. (do wychowawcy klasy) następujące dokumenty: formularz zgłoszenia udziału, ankieta wstępna, dane uczestnika biorącego udział w projekcie, oświadczenie uczestnika projektu, deklaracja uczestnictwa oraz oświadczenie o adresie i numerze konta. Wszystkie dokumenty muszą być podpisane przez uczestnika projektu i jego rodzica/opiekuna prawnego, niezależnie od tego, czy uczestnik jest pełnoletni, czy nie. Informacje na temat projektów znajdują się także na tablicy doradcy zawodowego.

Dokumenty do pobrania:

1. Regulamin