Zasady dotyczą…ce cookies.

Ta strona zapisuje w Twoim urządzeniu krótkie informacje tekstowe zwane plikami cookies (ciasteczkami). Są one wykorzystywane do zapisywania indywidualnych preferencji użytkownika, umożliwiają logowanie się do serwisu, pomagają w zbieraniu statystyk Twojej aktywności na stronie. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Ustawienie lub pozostawienie ustawienia przeglądarki na akceptację cookies (ciasteczek) oznacza wyrażenie przez Ciebie świadomej zgody na takie praktyki. Więcej o możliwościach zmiany ustawień przeglądarki internetowej znajdziesz tutaj.

X

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie
Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne

 
 

Dzisiaj jest wtorek, 02 wrzesień 2014r,

Absolwenci szkoły

Liczba absolwentów: 6163 [ do roku 2012 ]

Uwaga:
 
jeżeli jesteście absolwentami naszej szkoły, a nie ma Was na liście absolwentów lub Wasze dane zawierają błędy, to prosimy o wyrozumiałość i kontakt mailowy z sekretariatem szkoły w celu ich wyeliminowania.
W takim wypadku, aby wszystko poszło sprawnie i szybko, prosimy o podanie następujących danych

Wybierz rok ukończenia szkoły:

Rok ukończenia szkoły: 2008


Profil klasy: matematyczno-fizyczny


1. Agrest Dżulian

2. Bartek Maria

3. Czapkowski Michał

4. Czempora Jacek

5. Głowaczewski Michał

6. Karcher Daniel

7. Kobiś Anna

8. Krupa Dariusz

9. Kusiak Krzysztof

10. Libor Sabina

11. Łęczycka Katarzyna

12. Matejka Piotr

13. Mrugała Tomasz

14. Pandza Jacek

15. Pieroń Agnieszka

16. Respondek Jacek

17. Sitko Kamil

18. Sobieraj Bartek

19. Szczerba Piotr

20. Szelka Michał

21. Trumpus Paweł

22. Trzos Bartosz

23. Tustanowski Błażej

24. Walkow Kacper

25. Winkler Sandra

26. Wiśniewski Daniel

27. Wolny Mateusz

28. Wons Karol

29. Wybraniec Patrycja

30. Zielonka Emilia


Profil klasy: społeczno-prawny


1. Adamowski Marcin

2. Barysz Roksana

3. Beskiewicz Emilia

4. Brodzki Kamil

5. Broma Tomasz

6. Cisowska Sylwia

7. Drwięga Agata

8. Gabor Patrycja

9. Galla Krzysztof

10. Gorniak Dawid

11. Jankowska Magdalena

12. Juszko Anna

13. Kabut Mateusz

14. Kaczor Agnieszka

15. Kmiecik Olga

16. Kosowicz Marta

17. Koziołek Katarzyna

18. Krzywda Monika

19. Kucharzak Natalia

20. Kukulska Żaneta

21. Kupisinska Aneta

22. Kwiatkowska Aneta

23. Mikołajczyk Anna

24. Mikusek Marcin

25. Niedźwiedź Aleksandra

26. Orłowicz Paweł

27. Pandel Moniak

28. Pawlik Michał

29. Pawliszyn Kamila

30. Popławski Grzegorz

31. Rup Julia

32. Schmidt Michał

33. Szczepankiewicz Alicja

34. Szydłowska Katarzyna

35. Wierucka Magdalena

36. Wodecka Aleksandra

37. Zybek Hanna


Profil klasy: biologiczno-chemiczny


1. Adamczyk Agnieszka

2. Bochyńska Nina

3. Bojczewski Maciej

4. Burzawa Bartosz

5. Cebula Michał

6. Chudzia Krzysztof

7. Czajkowski Marek

8. Duda Błażej

9. Fedczuk Barbara

10. Hałdys Katarzyna

11. Hurek Monika

12. Jończyk Karolina

13. Kaczmarek Jan

14. Kania Magdaleba

15. Kika Małgorzata

16. Komarnicka Urszula

17. Kostecka Małgorzata

18. Kostelecka Joanna

19. Kozubek Damian

20. Krajewska Justyna

21. Kupczyk Łukasz

22. Kuteń Olga

23. Leśniak Małgorzata

24. Łambucka Joanna

25. Marek Barbara

26. Mazur Irena

27. Michalik Kamil

28. Olejnik Anna

29. Raniowska Patrycja

30. Rzęsikowska Katarzyna

31. Sawicka Barbara

32. Sergiel Karolina

33. Skorupiński Grzegorz

34. Szudzichowska Marta

35. Trzeciak Aleksander

36. Wesnerowicz Anna

37. Wójtowicz Paweł

38. Wróbel Anna

39. Wyskida Magdalena


Profil klasy: dwujęzyczny społeczno-prawny


1. Alferowicz Karolina

2. Augustyn Oskar

3. Chodniewicz Marta

4. Dębowicz Mateusz

5. Dittmann Patrycja

6. Domaradzka Nastazja

7. Filipiak Sandra

8. Filipowicz Jan

9. Fulneczek Adrian

10. Ganczarski Marcin

11. Jańczuk Wojciech

12. Kazimirska Agnieszka

13. Kędzierski Jan

14. Kornaś Jowita

15. Koscielna Monika

16. Kowalczyk Anna

17. Kowalski Piotr

18. Kozak Ewa

19. Kulesza Ewelina

20. Kurzeja Florentyna

21. Maciąg Agnieszka

22. Majda Sabina

23. Mbayo Anna-Maria

24. Mielczarek Rafał

25. Obrączka Milena

26. Ostrowski Patryk

27. Polak Judyta

28. Ruszczewski Szymon

29. Rzeźnik Anna

30. Socha Aleksandra

31. Szmigiel Katarzyna

32. Szwast Michał

33. Tomaszek Agata

34. Wajzer Bogusław

35. Wojtyłko Tomasz


 

Liczba odwiedzin: 1502318

© 2010 ZSO Opole