Szanowni Państwo.
Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie naszych Uczniów.

W związku z ogłoszeniem przez Ministra Edukacji Narodowej i Nauki rozporządzenia z dnia 23 października 2020 r. zmieniającego  rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19 informuję, że
nauka zdalna prowadzona będzie do 8 listopada 2020r.

Zasady wprowadzone w III LO dotyczące kształcenia na odległość od dnia 21.10. br. obowiązują nadal.

Na stronie www.lo3.opole.pl zamieszczone są plany lekcji oraz harmonogram koniecznych zmian.

Bardzo proszę o stały kontakt z wychowawcami, nauczycielami i dyrekcją szkoły poprzez e – dziennik.

Życzę zdrowia,
z poważaniem

Dzisiaj jest wtorek, 27 październik 2020r,

Absolwenci szkoły

Liczba absolwentów: 6531 [ do roku 2015 ]

Uwaga:

jeżeli jesteście absolwentami naszej szkoły, a nie ma Was na liście absolwentów lub Wasze dane zawierają błędy, to prosimy o wyrozumiałość i kontakt mailowy z sekretariatem szkoły w celu ich wyeliminowania.
W takim wypadku, aby wszystko poszło sprawnie i szybko, prosimy o podanie następujących danych

Wybierz rok ukończenia szkoły: